Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedhetnék személye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék személyesen?

Figyelt kérdés

Lányként nagyon sokszor kezdeményeztem és nem volt még egy rendes kapcsolatom.

Engem nem a menő srácok érdekelnek és minden bizonnyal őket sem érdeklem.

Én külsőre fiúsabbnak mondanám magam.

Azért nem szoktam otthon ülni.

Szóval szerintetek hogyan találhatnék egy normális fiút, aki nem fél kezdeményezni személyesen?

17/L


2019. márc. 21. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Engem pont az ilyen lányok érdekelnek és ha gondolod írj rám, aztán ismerkedhetünk. :)
2019. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te is kezdeményezhetsz, nem kell folyton várni, hogy minden az öletekbe pottyanjon 🤷🏻‍♂️
2019. márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Eddig ezt tettem nagyon sok ideig.

Viszont amit én kezdeményeztem, nem volt abból normális kapcsolatom.

2019. márc. 21. 17:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Huhh próbálj meg valahogy úgy kezdeményezni,hogy tulajdonképpen nem kezdeményezel,csak ügyesesn jelzed a srácnak,hogy kezdeményezzen...Amolyan 0.lépés.Ha tökös a sràc ès veszi a jeleket kezdeményez,ha nem akkor megérdemli.Amúgy hogy hol,jó kèrdès...Bár házi nyúlra nem lövünk,a legkönnyebb iskolában vagy munkahelyen...Ott van még a baráti kör,ami ritkán biztosít megfelelő embert ès a netes tàrskeresők,amik ritkán hatékonyak,cserébe marha zsibbasztóak.De mindenhol vannak és lesznek lehetőségek,azokkal kell élni!😉 19/f
2019. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!