Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem elcsesztem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem elcsesztem egy lehetséges kapcsolatot azzal, hogy nem voltam eléggé határozott. Szerintetek menthető még a dolog?

Figyelt kérdés
Lány,évfolyamtárs.Beszélgetek vele már vagy egy hete.Eljött velem kávézni is amikor hívtam,meg jót beszélgetünk és érzem rajta,hogy ha mondok valamit akkor figyel és még érdekli is valamennyire.Szerdán elmondtam neki,hogy bejön és tetszik nekem és ,hogy szeretném jobban megismerni.Azt mondta még tetszik neki az exe.Nem tud tovább lépni rajta.Mondtam,hogy mondja el nekem őszintén,ha én nem vagyok neki szimpatikus..mire ő azt válaszolta,hogy erről szó sincs,aranyos vagyok,meg szimpatikus.....csak az exe....Szerintetek ez kamu volt,hogy ne érezzem rosszul magam?..és ha igen akkor még menthető a dolog..úgy érzem ott rontottam el,hogy túl kedves voltam..pl.fizetni akartam a kávéját,mivelhogy én hívtam meg..meg ilyenek...Szerintetek?18!F
2019. márc. 24. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindent jól csináltál nyugi! Én ebben a helyzetben azt érzem hogy tényleg nem tudta még lezárni az ex témát és tényleg ez miatt nem szeretne még veled egy kapcsolatot. Szerintem legyél türelmes, találkozgassatok és az idő eldönti hogy mi lesz ebből :)
2019. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát,lehet.Csak én meg aggódok,hogy mi van ha nem akart megbántani és ezért mondta ezt....eddig nem voltam sikeres a nőknél,mit ne mondjak.A forgatókönyv mindig ugyanaz volt..beszélgettem velük,kedves voltam velük.....de az elején sose fejeztem ki nekik annyira,hogy bejönnének,meg határozatlan voltam meg ilyenek..félek,hogy most is ez a helyzet.De amúgy köszi,megnyugtattál kicsit.Hátha nem vagyok esélytelen.
2019. márc. 24. 20:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Bár abban az esetben is fogalmam sincs mivel álljak a hölgyemény elé holnap mondjuk.Miről beszéljek így vele.Elhívni nem hívhatom el sehova csakúgy,mivel kifejezte,hogy az exén még nincs túl.Akkor mit csináljak?
2019. márc. 24. 20:58
 4/8 anonim válasza:
100%
Osztom az első véleményét. Szerintem is az van, hogy tényleg nem tudott rajta túllépni...Ha nem lennél neki szimpatikus, akkor valószínűleg a kávézásnál említett figyelemből és érdeklődésből semmi se lett volna.
2019. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jól csináltad, nyugi :-) Ne izguld szét magad, akkor tényleg hülyeséget csinálsz a végén. Teremtsetek sok alkalmat a beszélgetésre, mert minél jobban megismeritek egymást, annál valószínűbb, hogy ha tényleg jó társai lennétek egymásnak, akkor ezt mindketten felismeritek. Szerintem itt most azzal teheted a legjobbat, ha néhány hónapig türelmes vagy. Az emberek lelki élete különböző bonyolultságú, és van, aki eléggé bele tud gabalyodni a saját érzelmeibe, aztán jó sokáig tart neki, mire kibogozza magát belőle. Rosszabb esetben sosem tudja magát kibogozni. Akkor sajnos nem nagyon tudsz segíteni, de nagy bajod nem lesz belőle, csak buktál pár hónapot.
2019. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hadd a francba akkor jobban jarsz hidd el.
2019. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ne aggodj! Nincs veled semmi baj, rendes és kedves vagy és ez nagyon jó dolog ☺️. Szerintem ismerkedjetek még, beszélgessetek stb. Minél jobban megismeritek egymást a lány ráfog jönni hogy az exe már nem is fontos mert inkabb veled akar lenni. De figyelj arra hogy 2-3 hónapnál tovább ne csináld ezt,ha úgy látod újra tedd fel a kérdést és ha még mindig az exe a fontos neki akkor hagyd. Persze barátok attól még lehettek, de ez rajtad múlik hogy te képes vagy e barátként tekinteni rá. 16/L
2019. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet, azonban első héten lerohanni egy ilyennel hogy "bejössz többet akarok" szerintem prosztóság. Simán elhívod megint meg megint és jön ez magától, egyre több idő együtt etc.
2019. jún. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!