Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki az interneten ismerkedik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki az interneten ismerkedik azok mind furák? Vannak kivételek?

Figyelt kérdés

Most erre sok szinonima lehetne és igaziból egy szóval nem is lehet ezt körbeírni ezért válaszoztam a "furát" Nos arra gondolok, hogy aki az internetben nagyon el van mélyedve, ismerkedik, barátkozik stb. az nagy általánosságban van valami az életében, múltjában valahol ami miatt másoknak, különcöknek tartják (leginkább saját magukat közösítik ki és hangoztatják magukról). Jó, nyilván mindenki életében vannak durvább esetek de akár most ez az ismerkedős példa is, van egy ember aki neten és van egy aki személyesen ismerkedik. Teljesen más a két ember mind személyiségileg, és így elég sok mindenben eltérnek. De miért van ez?

Sokan mondják aki sokat lóg a neten az ilyen fura és kocka de igaziból nem hiszem, magamból kiindulva legalábbis. Engem is sok minden érdekel, csak annyira klikkesedik az internet, hogy az félelmetes.

Én magamat nem tartom ilyen megsebzettnek vagy kirekesztettnek aki csak a neten teljesülhet ki, ingadozónak vagy bármi ilyen okot nem tudok felsorolni ami rám illene. Vannak negatív tulajdonságaim félre ne értsetek de valahogy rám nem jellemzőek ezek az internetes ismerkedéses jellemvonások. Pedig plot twist, szoktam és sok emberrel hozott össze ez a drágalátos internet. Én szeretek egyszerűen ilyen formában kommunikálni (nagyon is szeretek írásban beszélgetni mert engem szórakoztat és szerintem jobban is ki tudom magamat fejezni mint mondjuk face to face mert ott egyből kell ontani az okosságokat itt meg van időm átgondolni mit is akarok mondani :D De egyébként személyesen jobb beszélgetni csak még nem megy annyira jól mint az írás de ezen már dolgozom :D) szóval nekem nincs önbizalomhiányom, nem tartom magam csúnyának, nem siránkozom a neten milyen rossz nekem stb. Járok társaságokba, vannak barátaim szóval rendesen kiközösítve érzem magam itt pl. Mert kevés ilyen honfitársam van aki boldog. Pedig az én helyzetem sem fenékig tejfel és mint említettem nekem is vannak rossz tulajdonságaim, dolgaim csak nem feszülök rájuk és hangoztatom nekem milyen rossz és meg akarok halni, szar az élet stb...

Vannak még hozzám hasonlóan egy értelmes, normális rétege az internetnek aki olyan mint én? Aki nem azért van a neten mert nem meri magát felvállalni és szégyellne valamit hanem mert szimplán tetszik neki és sok embert el tudsz érni és könnyen lehet kapcsolatokat tartani/kialakítani?

Mert én még mindig szeretem ezt csinálni csak annyira megváltozott a közösség (vagy az emberek) és egyszerűen nem találom a közös hangot így senkivel :/ Nem tudok ezzel azonosulni, hogy meg kéne halni, leszarom a sulit, nincsenek barátaim, elhanyagolnak, mindenki utál stb. ez a tipikus (kicsit sztereotípia de nem az mert ez tényleg így van :D)

19/F



2019. márc. 29. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy gondolom. Teljesen eggyet értek veled.
2019. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Lehet csak nekem tűnik úgy de elég lenézően fogalmazol azokról akik nem olyanok mint te. Miért ne lehetne értelmes vagy normális ember az aki esetlen nehezebben tud érvényesülni a való életben? Nem gondoltál még bele hogy pont ezért érzik magukat kirekesztettnek? Én pont az ilyen gondolkodású embereket próbálom kerülni.
2019. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fene sem olvassa ezt végig. Én jobban szeretek interneten ismerkedni, tevékenykedni. Nem tudom miért. Ez miatt nem érzem magam kevesebbnek. A való életben elég távolságtartó vagyok, vannak barátaim, de ezek a barátságok pl nem alakultak volna ki ha az adott emberek nem közelednek hozzám. Nem annyira keresem idegenek társaságát, kissé frusztrált vagyok ismeretlenek között. Az önbizalmammal nincs gond, pszichés gondom sincs és az önképem is rendben van. Egyszerűen megválogatom kivel beszélek, olyan szinten hogy hogy 2 legjobb barátom 1300km-re lakik, a párom pedig 180km-re. Az interneten könyebb megtalálni a megfelelő embereket és nem áll az ember útjába a távolság.

Szóval bocsi, én nem érzem magam furának, csak mert némileg kilógok a sorból.

18L

2019. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak normálisak csak lehet olyannal hoz össze a sors aki az ország másik felén van.

Mint én és a párom.

2019. márc. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, az interneten keresztül való ismerkedéskor mindig benne van, hogy a világ másik felén van. Én személy szerint soha nem mentem bele és nem szeretnék távkapcsolatot de ez más téma.

Igaziból független a távolságtól a lelki társamat vagy bármilyen normális kapcsolatom sem alakult ki olyannal aki messze lakna tőlem, lehet azért mert mondom nem keresem és nem érdekel a dolog.

2019. márc. 30. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!