Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek sikerült már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek sikerült már összejönni olyan lánnyal akinek nem jöttetek be elsőre?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok,hogy nem jöttél be az adott lánynak visszautasított,és nem mutatott túl sok szimpátiát,de nem utált.Ezt követően küzdöttél érte,megpróbáltad minél többféleképpen megközelíteni(nem zaklatásra gondolok),és a végén a sok együtt eltöltött idő miatt ,és kitartás miatt végül mégis sikerült összejönnötök vele. Valakinek ez sikerült már?Ha igen akkor hogyan?



Én is hasonló helyzetben vagyok,beszélgetek egy lánnyal de nem érzem rajta,hogy érdekelném.Persze leáll velem beszélgetni a folyosón,meg figyel arra amit mondok,szemkontaktus is megvan,felém fordul teljes testhelyzettel és meghallgat,de ha mondjuk én nem keresném akkor nem hiszem,hogy érdeklődne irántam.Szerintetek mit csináljak?Mint mondtam nem utál,nem szoktam zaklatni meg semmi,ha érzem,hogy sok akkor mindig lelépek,amúgy tudja,hogy tetszik nekem.Csak szerintem nem tart elég érdekesnek.Meg még nincs is túl teljesen az exén elvileg.Szerintetek mit lehet kihozni ebből?(Tudom jönni fog a tipikus 'van más,lépj tovább' szöveg,ha valaki így gondolja írja le ezt a véleményét.De én nem érzem magam teljesen esélytelennek,ő pedig nagyon kell nekem.Szóval inkább az érdekelne,hogy mivel tudnám egy kicsit erősíteni a kontaktunkat. Illetve,hogy ha valakinek van tapasztalata ,illetve ért már így el sikert annak szívesen meghallgatnám a 'történetét'.Fiúk.lányok tapasztalata teljesen mindegy,bár fiúkéra lennék elsősorban kíváncsi,hisz ők járnak velem egy cipőben.18/F



2019. márc. 29. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekem udvarol egy pasi,de nem tetszik.

Nem is nagyon akar engem vagy kűzd az az igazság.

Viszont ha nagyon nagyon kedves lenne,avval elvarázsolna,ha egyszer kétszer hozna nekem egy gyrost,hogy együtt megegyük jól esne (tudja hol dolgozom,neha arra jár).

Vagy ha néha írna,hogy vagyok jól esne,ne sokat írjon,azt nem szeretem...

Vagy ha venne nekem egy csokor virágot,tetszene.

Ha elhívna kávézni egyszer az is.

Ès hihetetlenül kedves legyen.

Na így talán elgondolkodnék nagyon is.

2019. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Minden lánynál más szerintem, az én barátnőmmel úgy indult az egész, hogy 1 hónapig hanyagoltuk egymást, utána elkezdtünk kavarni, de mondta, hogy ő nem tud rám másképp tekinteni mint barát.
2019. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2.Aztán végül mi történt?Hogy jöttetek össze aztán?


Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat,szívesen fogadom őket továbbra is......minél több a válasz annál jobb

2019. márc. 30. 00:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik tanárom mesélte, hogy mêg gyerekkorában beleszeretett egy lányba és udvarolt neki, de mindig visszautasította a lány.Tovább küzdött érte, de a lány csak barátként tekintett rá.Aztán mikor elballagtak középiskolából akkor is küzdött érte, de visszautasította.

Aztán a kitartó munkájával sikerült beadni a lánynak a derekát és a mai napig együtt élnek és 3 gyerekük is van.

Viszont nem részletezte, hogy hogyan történt, szóval ebben sajnos nem tudok segíteni.

2019. márc. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ohh,kár..pedig biztos tanulságos történet lehet az ami a tanároddal történt..Na mind1. A válaszokból az jön le nekem,hogy nagyon is lehetséges a dolog. A kitartásnak bizonyos esetekben megvan a haszna. Ha valakinek van sztorija ezzel a témával kapcsolatban akkor nagyon szívesen 'meghallgatnám'.Vagy a szimpla véleményét akárkinek. A kérdést alapból azért írtam ki,mert ösztönözni szeretném magam.
2019. márc. 30. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én is így jöttem össze a barátommal, konkrétan ugyanez volt a helyzet, úgyhogy lehetséges, csak akkor legyél tényleg érdekes a lány számára, bár pont ez az, amit nehezebben tudsz befolyásolni. Mindenesetre egy lányt elcsábítani nem lehetetlenség, még ha nem is olyan érdeklődő, csak van, amikor tényleg teljesen elutasító, az már esélytelenebb. Ha érdekel a sztori részletesebben, írj privátot, bár nem hiszem, hogy olyan sokat tanulhatnál belőle.
2019. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 P83 válasza:
100%

Igen volt ilyen.


De nekem inkább úgy, hogy egy társaságban voltunk, de nem voltam neki szimpatikus, ezt éreztem is.

Nem is nagyon nyomultam aztán egyszer csak 180 fokos fordulat és utána már a lány akart velem lenni.

És mondta is, hogy nem tudja mi történt eleinte nem érdekeltem utána meg egyre inkább.

2x is volt ilyen 2 különböző lánnyal.

2020. jún. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En lany vagyok, de ugy jottem ossze a mostani baratommal hogy nagyon elutasito voltam vele, de szerencsere, megha akkor zavart is, orulok hogy “zaklatott” :D ket eve egyutt vagyunk ☺️
2020. jún. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!