Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Történt veletek olyan, hogy...

Történt veletek olyan, hogy volt egy lány akiről azt hittétek túl jó hozzátok, de a végén sikerült összejönni vele? Hogy győztétek le ezt a negatív gondolatot?

Figyelt kérdés
Ha lehet kort írjatok!
2014. dec. 8. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én még csak olyanokkal találkoztam aki túl kevés. (vagy akiről tévesen hittem, h megfelelő)
2014. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még ilyen nővel. Igen kevesen ütik meg a minimális mércét is. Nem küllemre.
2014. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még nem sikerűlt, pedig nagyon szeretem a csajt.
2014. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem igazán sok szép van de mind üres
2014. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy elfogadtam magam és elhittem, hogy nem vagyok kevés hozzá, meg tudom adni, amit akar.

Viszont nem jöttünk össze. Amikor kicsit jobban megismertem rájöttem, hogy nagyon különbözünk.

2014. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20/f ez lemaradt
2014. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen én összejöttem egy olyan csajjal, akinél először úgy éreztem esélyem sem lehet nála.
2014. dec. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen, pedig állítólag nagyon odavolt értem, ztán összejött újra az első szerelmével.

Most egy ideje szingli, holnap találkozunk újra és megnézem mi a helyzet...

2021. szept. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!