Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel részegen csókolóztam de azóta semmi nem volt minden nap beszélünk kB (egy baráti körbe vagyunk) de nem merek ráhajtani mert volt hogy azt mondta hogy nem jönne velem össze vagyis nem azt mondta csak azt hogy az egyik osztálytársam hamarabb leszopná mint engem de van mikor célozgat arra hogy leszopna meg ha beszólok neki vagy valami mondja hogy vigázz mert bekapom...


ÉS néha flörtölünk is minden viccemen nevet azon is amin senki más.

Ugyan olyan a humorúnk kB,

Kicsit túl perverzek is néha a vicceim de általában nevet rajta.

Valaki valami tanács?

Rá hajtsa vagy inkább ne?

Én nekem nagyon bejön minden nap 0-24ben rá gondolok...



2019. márc. 31. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
De ha megmondta, hogy nem akar összejönni veled? Akko minek. Ez lehet ilyen picit ilyen poénszerűen húzza az agyad; tehát csak így poénkodik veled.:) Tudja, hogy neked is ilyen a humorod, és vevő vagy rá. Szóval csak poénból csinálja- gondolom én- de nem gondolja komolyan:) Csak tudja, hogy te is szereted az effajta humort, meg tudja, hogy be is jön neked, és akkor erre picit rájátszik, így meg még viccesebb. Szóval nem kell ebbe bele többet látni, ha megmondta, hogy nem akar tőled semmit, akkor szerintem nem is fog változni az álláspontja:) De ilyen barátok lehettek:) Szóval csak így poénból kicsit "szívja a véred", "megcsípked", de nem kell mögé több tartalmat gondolni, mint az, ami.
2019. márc. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*Szóval ez nem olyan, hogy "bedobja a csalétket", meg elhinti a mézesmadzagot, v ilyesmi; hanem csak úgy viccből, hülyülésből

De amúgy szeretettel egyébként, mert akivel nem rokonszenvezünk, azzal nem csinálunk ilyet, nem poénkodunk ilyen barátian. Szóval téged ilyen barátnak, tesónak , havernak tekint; szóval szeretettel gondol rád, de nem úgy, hogy vonzalom is lenne benne/mögötte. Csak kedvel, de nem vonzod mint pasi annyira,hogy össze is jönne veled. De barátok lehettek.

2019. márc. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. márc. 31. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!