Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez miért általános jelenség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért általános jelenség?

Figyelt kérdés
A fiúk mindig panaszkodnak, hogy a lányok hülyítik őket, nincsen rendes csaj, mindegyik flegma, nem lépnek, a fiúktól várják mindig a kezdeményezést, a tinderes csajok nem válaszolnak nekik, ezért taggelik magukat 2019-ben is szingli mémeknél. És mikor lenne egy normális lány,aki nem teszi ki mindenét meg nem flegmázik, nem cicababa, igényes, ad magára és egyáltalán nem csúnya, aki még ismeretlenül is nagyon figyelmes velük, próbál jelezni, felvenni valahogy a kapcsolatot, kedveskedni, amikor tud. Erre mintha a fiúknak nem esne le h az ilyen típusú lányok mit szeretnének, figyelmen kívül hagyják őket és nem használják ki a lehetőséget
2019. márc. 31. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert könnyebb a világot hibáztatni,minthogy tegyenek saját magukért.
2019. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokszor tényleg nem lehet eldönteni hogy valaki csak szimplán kedves vagy esetleg lenne nála esélyem. Én is beleszaladtam már ilyenbe, azt hittem alakul valami közöttünk, közben pedig úgy mint fiú egyáltalán nem érdekeltem. Helyette inkább olyanok után futott akik le se sz*rták.
2019. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokszor pont úgy, ahogy a lányok, a fiúk se veszik észre az ilyen lehetőségeket. A legjobb megoldás az egyenesség és őszinteség lenne, tehát megmondani nekik mit akarunk. De manapság (és ez alól én sem vagyok kivétel) nincs elég önbizalmunk ilyesmikhez, így csak találgatni tudunk.
2019. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!