Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez általános jelenség, vagy...

Ez általános jelenség, vagy túlsúly miatt van?

Figyelt kérdés
nyáron a kánikulában, és most télen kabátos időszakban is az van, hogy elmegyek hátizsákkal bevásárolni, mondjuk gyaloglok oda-vissza nagyjából két km-t, felét ugye megpakolt táskával, és mire hazaérek zavaró izzadságfolt van nagy területen de csak a hátamon. nyáron ez egy szál pólóban ugyanúgy megvan mint télen, póló-vékony pulcsi-télikabát öltözéknél. mindenki küzd hasonlóval aki hátizsákkal járkál, vagy azért lehet mert van rajtam bő 20-30 kg súlyfelesleg? (180 centihez vagyok 115 kg körül.) vagy a hőháztartásommal nem okés valami?
2019. jan. 24. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A túlsúly miatt. Ez nagyon sok.
2019. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 RockyCellar válasza:

Én 190 centi vagyok és 115 kg

Nálam is van némi fölösleg de annyira nem vészes szerintem

De nekem télen nincs ilyen gond viszont nyáron néha van mert azért a táska csak melegít és alatta nem szellőzik

2019. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az izzadás egyénileg is változik, de a túlsúly biztos közrejátszik. Én 184 cm/ 106 kiló vagyok. Nem vagyok izzadós, viszont 2 km gyaloglás után lihegek, mint egy bányász ló.
2019. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!