Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Mit írjak a lánynak?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit csak felszínesen ismerek, de nem merek ráírni, mert félek, hogy nem ír vissza. Van olyan szöveg, amire kapásból visszaírna, amolyan 'kényszer', amire válaszolnia kell? Neten nem találtam. Vagy valami érdekfeszítő, amire visszaírna. Nem ilyen 'Szia! Mizu?'ra gondolok, amit megnéz és otthagy.

2019. ápr. 3. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
te meg mi a francról beszélsz? :D valami varázsigét keresel? Invito punci? Nevetséges. Legyél érdekes és magabiztos, ne... ez.:D könyörgöm.
2019. ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem pont azt, köszi a komoly választ!
2019. ápr. 3. 21:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Inkább azt írd le, hogy mivel indítsak, amivel felkelthetem a lány figyelmét. Félreértettél.
2019. ápr. 3. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld az invite punci-t, bár csak viccből írtam, tuti felkelti a figyelmét. Utána dumálhattok a harry potterről. :D
2019. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
invito*
2019. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltetek már?(élőben vagy neten?) (Háttérsztorit tudnál írni akár privátba hogy abban segítsek amiben kell?)

Hát ha már beszéltetek,akkor írhatnád azt neki,hogy van itt és itt egy program nem e akar veled elmenni!Vagy kávézni!Azt írtad hogy felszínesen ismered,azaz keveset besz3lgettek vagy egyáltalán nem?Először sztem úgy kéne csinálnod,hogy élőben beszélsz vele,majd aznap írsz rá!Ha fiú lennék tuti ezt írnám!


Ha már beszéltünk egymással (vagyis ti)

-Szia,nem csinálok ilyet minden nap,de megmaradt bennem az a beszélgetés amit xy hete/napja beszéltünk és elég szimpatikus vagy!Nem lenne kedved meginni velem egy kávét,hogy megismerjük egymást?


Ha még nem beszéltünk (vagyis ti)

-Szia,láttalak a minap xy helyen,és eléggé felkeltetted az érdeklődésemet (irántad),(tudom hogy fura kérdés lesz) de nem lenne kedved meginni velem egy kávét?


Légy férfias!És ha visszautasít ne álljon meg az életed,te megpróbáltad,és az egész életünkben próbálkozunk,el kell fogadnunk,hogy nem mindent kaphatunk/szerezhetünk meg!Hajrá,szurkolok neked!ügyes légy!☺

2019. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem közeli ismerősöd, akkor úgy is le fogja venni, hogy azért kezdeményezel, mert tetszik neked. És akkor már jobb ha élőben csinálod. Találkoztok rendszeresen? Ha igen, akkor egyik alkalommal köszönj neki. Ezután két választásod van: vagy tolsz valami eredeti dumát (de nem cringe-et) vagy marad az, hogy megkérdezed, hogy mi újság. Amúgy a mi újság is lehet jó. Nem rámenős, beszélgetést kezdeményez. Pont jó.

Csak arra figyelj, hogy akkor szólítsd meg, amikor láthatóan van egy kis ideje, nem rohan valahova, nincs nagy társaságban. És készülj egy két folytatással arra az esetre, ha azt mondja, hogy "semmi". A "semmi" nem feltétlenül rossz jel csak azt jelenti, hogy kicsit meglepődött és hirtelen nem tudott mit mondani. Ha mindig társaságban van, akkor menj oda és ne csak vele, hanem a társasággal kezdj el haverkodni elsőként.

Ha nem találkozol vele élőben, akkor muszáj ráírni. Akkor viszont ne a mizujs-sal írjál, mert az tényleg nem jó.

Sok sikert! (19/F)

2019. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!