Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik alacsonyító műtét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik alacsonyító műtét?

Figyelt kérdés

Magas vagyok nagyon, és a legtöbb srácot zavarja ha a lány magasabb, a közelben alig találkoztam magasabb sráccal és ez számomra is nagyon rossz érzés. 176 cm vagyok, tisztában vagyok vele hogy vannak nálam magasabb lányok is, de ha már felveszek egy magasabb talpú cipőt pl plattformbakancsot, kb 180. Nem hordok magassarkút pont emiatt. Esetleg létezik valami alacsonyító műtét? Nem találtam sehol, nem értem az alacsony lányokat miért lennének magasak, jó szeretek magas lenni. De szivesebben lennék 150cm.

Mert az alacsony lányok cukik és meg vagyok és ehh.

16/L



2019. ápr. 13. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ezt ugye nem gobdoltad komolyan??? Hidd el fogsz találni olyan fiút, aki magasabb, mint te. Ez még nem olyan extrém magasság.
2019. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Normális vagy?


A FÉRFIAK imádják a magas, dekoratív, hosszú combú nőket.

A törpemajom kis ecsethajú gyerekekkel meg ne foglalkozz!

2019. ápr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez igaz. Én is imádom az alacsony nőket. Nagyon szexi😍
2019. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Micsoda gnómok laknak felétek ha a 176nál nincs magasabb fiú
2019. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
83%
Az anyukám 186 cm és mégis talált magának egy szerető férjet.
2019. ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem különösen a magas nők tetszenek. Én 186 cm vagyok. Körülbelül a te magasságodat mondanám ideálisnak.
2019. ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Viccelsz?! Én 169 vagyok, de a TE magasságodért bármit megadnék! Az az IDEÁLIS!!!

16/L

2019. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1) 176 cm egyáltalán nem annyira magas

2) sok magasabb lány van, fiú pedig még több

3) inkább a lányokat zavarja, nem a fiúkat a magasabb lány - alacsonyabb fiú felállás

4) a legfontosabb: ezen változtatni nem tudsz, de azon igen, hogy hogyan viszonyulsz hozzá

2019. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehogy változtass ezen az ajándékon!Én pl 190cm magas vagyok,és mint a legtöbb magas fiúnak,nekem is áldás hogy vannak magas lányok.Amikor 150cm-es csajokkal dumálok konkrétan zsibbad a nyakam...Szóval örülj a magasságodnak,biztosítalak hogy a magas pasik ölni fognak érted világ életedben! 19/F
2019. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!