Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder, és társai?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Mi a véleményetek a Tinderrol, Badooról és társairól?


Dugópajti keresésen kívül jók valamire?


Alakult már ki valakinek onnan tartósabb kapcsolata?


Vagy ha ilyenben gondolkodok kár is letölteni?


Ha van valakinek tapasztalata és leírná nagyon megköszönném :D



2019. ápr. 14. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szevasz!Nos nekem negatív tapasztalataim vannak elsősorban,meg kell mondjam őszintén.Még szeptember végén regisztráltam Tinderre,kb. 3 hétig néztem.Voltak match-eim,habár a lányok többsége vissza se írt,miután rájuk írtam,amelyik meg visszaírt azok többségéről kiderült,hogy volt valami kattjuk. Egyikkel sikerült találkozót megbeszélnem arról pedig kiderült,hogy a valóságban totál máshogy nézett ki,mint képen.Ezalatt azt értem,hogy 50%al rosszabbul..Akkor hagytam rá az egész tinderesdit. Megpróbáltam a Badoo-t,de ott meg csak csúnya lányokat láttam nagyjából,kb. 50ből 47et balra húztam,annyira nem tetszett egyik sem. Match-em ott 2 volt egy hét alatt kb.......


A Tinder összességében még ígyis sokkal színvonalasabb a badoo-nál,az tetszett,hogy belehetett állítani a távolságot,a badoonál ilyen lehetőség nincs......

Dugópajti keresésén kívül jók-e valamire?Nos azt kell mondjam nem,személyes tapasztalataim alapján.Persze ismerek olyanokat akik a tinderről ismerkedtek meg,össze is jöttek,de az nagyon ritka eset,hogy ilyen történjen.Persze nem lehetetlen.Bár én úgy gondolom pont ezért,hogy jobb élőben ismerkedni.Sokkal hatékonyabb.Persze,tehetsz egy próbát a tinderrel vagy a badooval..hátha..hátha abba a kivételes pár %ba kerülsz akiknek sikerült normális pár vagy akár baráti kapcsolatot kialakítaniuk valakivel azokon a társkeresőkön.Ha van még konkrét kérdésed akkor szívesen fogadom őket.Sok sikert!

2019. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a részletes választ!


Valahogy számítottam rá, hogy ilyen választ fogok kapni :D


Ment a zöld like. ;)

2019. ápr. 14. 19:07
 3/6 anonim válasza:
72%
Naponta vegigpörhetve kétszer az embereket férfiként egy év alatt 400 match kb, lettek belőle olyan kapcsolataim amik csak baráti alapúak de megérte, egy féléves kapcsolat, két egyéjszakás és egy azóta is tartó több mint 9 hónapos kapcsolat az eredménye... ha van időd és kitartásod keresgélni a szemétdombon akkor ki lehet hozni ezt-azt
2019. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából 4 hónapig ha tindereztem nagyobb hónapos megszakításokkal négy emberrel találkoztam, az egyikből majdnem kapcsolat, lassan szerelem lett, de elutazott a fiú, és sajnos a rovására ment az egésznek, veszekedtünk, és megis változott azóta, pedig nagyon hittem az egészben.

A másik három srác korrekt, rendes és intelligens srácok voltak, de nem akartam tőlük többet, intelligensen a tudtukra is adtam

Alapjaraton ha van egy kis intelligenciád, és hasonlót keresel lehet találni, de neked is normálisnak kell lenned.

Barátnőmnek is innen van kapcsolata, és sok más embert ismerek innen, akinek tinderen jött össze (remélem végül az én történetem is jóra fordul) szóval hajrá egy próbát megér:)

2019. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az exbarátomat egy hasonló internetes társkeresőn ismertem meg, nagyon aranyos, kedves, kulturált srác volt, a kapcsolatunk kimeneteléhez pedig semmi köze nem volt annak, hogy hol ismerkedtünk meg, egyszerűen úgy alakult, hogy szakítottunk, és kész. Én nem bánom, hogy megtörtént, és örülök, hogy lehetőségünk volt egymásra találni valahol.

Persze nem mindenki ilyen ezeken az oldalakon, mint ő, se előtte, se utána nem találkoztam Tinderen nemhogy olyanokkal, akikkel összejöttem volna, de egy épkézláb randi sem jött össze soha, úgyhogy összességébe véve annyit tudok mondani, hogy járhat az ember szerencsével, de teljes zsákbamacska az egész.

2019. ápr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egész egy fertő... Instagrammon ismizz.
2019. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!