Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz odamenni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz odamenni egy lányhoz azzal a szöveggel, hogy 'szia, mizu? '?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy mondjuk ha van egy lány akit crush-olok ,és odamegyek hozzá beszélgetni akkor gáz,ha néha ezzel indítok? Általában szoktam használni a 'mi a helyzet?,mi újság?,what's up? vagy hogy vagy? szófordulatokat beszédindításként ,de mindig ezeket szoktam..bővítenem kéne a repertoárt. Szerintetek rossz indítás a 'szia,mizu?'nekem tetszik,mert olyan egyszerű..viszont valahol olvastam,hogy a legbénább csajozós szövegek egyike.Szerintetek? 18/F

2019. ápr. 14. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Én nem válaszolnék, csak ütnék.
2019. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan semmilyen. Indíthasz így beszélgetést,nem azt mondod neki hogy szia cica van gazdád?. Ez (a szia mizu?) nem is csajozós szöveg szóval
2019. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fannfacs válasza:
100%

Szerintem nem fog repesni a lány :/

Annyira sablon szöveg már

Egy 'szia miujság'-nak sokkal jobban lehet örülni

2019. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
egy kis fantáziát vigyél már bele könyörgöm.. :D szia, csak így egyedül, elveszetten bóklászol itt? csak nem eltévedtél?
2019. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz! Ha valaki odajönne így akkor mondanám, hogy semmi és továbbmennék
2019. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát...Ha mondjuk ő max látásból ismer, akkor a helyében rávágnám, hogy "semmi", és gyorsan eliszkolnék. Párszor hátra is néznék, nem követsz-e.
2019. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez halmozottan gáz... ._. A másik, erre a legtöbben akkor is azt reagálják, hogy semmi, vagy nem sok, ha 2 másik kérdés után tudnak mesélni egy csomót, hogy mi történt velük az elmúlt két nap alatt. Tehát megkérdezed egy ismeretlen csajtól, hogy mizu, aztán álltok egymással szemben, és pislogtok, mint hal a szatyorban. Ez tök jó dolog, hogy lenne bátorságod odamenni egy csajhoz, és sokaknak nem megy, de valami más szöveg kéne.

20/l

2019. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Számomra az is jó lenne. De ha nagyon változtatni akarsz, akkor "hogy vagy? Kicsit fáradtnak/boldognak/szomorúnak/stb. tűnsz." (Nyílván helyzettől függően) és ha szerencséd van, nem vakar le, és innentől már simán tudtok beszélgetni
2019. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

És mi a további terv? Mert tapasztalatom szerint a "szia, mizu" mondattal indító emberekkel a következő beszélgetés szokott lefolyni:

-szia, mizu?

-semmi különös, megvagyok. És veled?

-én is

-az jó

*kínos csend*

Ugye micsoda hódítás?

Úgyhogy én a helyedben nem az első, hanem a harmadik mondaton gondolkodnék, ott kezdődik ugyanis a beszélgetés.

2019. ápr. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én leköpném az ilyet. Minimum.
2019. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!