Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » LÁNYOK! Mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Mit gondoltok arról, ha egy fiúnak az az életfelfogása, hogy vele mindent meg lehet beszélni?

Figyelt kérdés
Olyan típus vagyok, akivel tényleg nem szoktak összeveszni, vitatkozni szoktak, de mindent nyugodtan, és feszültségmentesen oldok meg. Idegesítő lehet ez, ha a srác mindig nyugodt, és mindig arra törekszik, hogy ne legyen veszekedés a neccesebb helyzetekben? És tényleg 100%ig mindent meg lehet vele normálisan beszélni? Vagy inkább előny? 17/F

2019. ápr. 21. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha tényleg elmondod amit gondolsz, és ennek ellenére nyugodt tudsz maradni egy olyan szituációban, amikor más nem, akkor ez egy kifejezetten jó tulajdonság!
2019. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
majd ha húszon éves leszel és lestrapált a melótól tele gondokkal elfog veszni ez a tulajdonságod.. Tudom már sokunk megélték.
2019. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem előny lenne. Forrúfejű vagyok, néha kell mellém valaki, aki emlékeztet, hogy le kéne nyugodni és vitázni, nem veszekedni. :D
2019. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mindenképp előny.
2019. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként én is ilyen vagyok, bár én ritkán elvesztem a fejem, szerencsére csak ritkán. Szerintem is egy jó tulajdonság.

17/F

2019. ápr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokkal, de sokkal vonzóbb tulajdonság, mint egy forrófejű, állandóan kakaskodó kis fütyikalap.
2019. ápr. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenképp jó dolog!
2019. ápr. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért emelted ki, hogy fényezzünk még, hogy milyen különleges vagy?

Amíg nincs mély hatással rád az illető, addig nincs is miért komolyabban veszekedni. Pár hónapos kapcsolatnál ezt be lehet játszani, de egy pár évesnél hidd el, hogy majd te is kifogsz kelni magadból, ha olyan lesz a helyzet.

2019. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok ;) F
2019. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!