Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklek én senkit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklek én senkit?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok,és azt veszem észre,hogy mindenki letoj,de hiába próbálok ismerkedni,egyszerűen nem engedik,mert lekoptatnak,vagy ha elkezdek valakivel egy ismerkedést,akkor abbamarad,és nem jutottunk egyről a kettőre. Miért nem vagyok fontos valakinek?
2019. ápr. 23. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Unalmad vagy, vagy csak nem talaltal megfelelo embert
2019. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Army666 válasza:
100%

Szerintem könyebben tudnál barátkozni, ha megpróbálnál valamilyen társas hobbit vagy beiratkozni egy szakkörre. Akkor már eleve van egy jó pontod mert akivel ott ismerkedsz meg eleve van már egy közös pontotok.

Vagy már próbálkoztál ezzel?

Szeretnék segíteni, de alig ismerem a körülményeidet, hogy milyen a helyzet, te hány éves vagy, hogy állsz hozzá stb.

Nem tudnád valahogy bővebben kifejteni?

2019. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 SIDLER22 ***** válasza:
Én se érdeklek senkit. Részben az én hibám is. Nem megyek el bulikba meg nem járok olyan bandákba ahol vannak csajok. Persze nem véletlen. Erősen bulizós csajokat nem szeretem. Persze jó néha egy kicsit elmenni kikapcsolódni, de az idegenekkel körbevett berugós bulikat utálom. Azok a bandákban lévő csajok akik itt vannak. Hát innkább nem mondok róluk semmit.
2019. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés... Csak én lány vagyok.
2019. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Talan nem tudnak eléggé megismerni az emberek.
2019. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valószínűleg nincs önbizalmad, kisugárzásod. Találj magadnak hobbikat, ne ülj otthon, járj el sportolni, stb.
2019. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!