Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsen semmi reményem. El...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen semmi reményem. El lehet valaha fogadni hogy senkit nem érdeklek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon közhelyesen hangzik, de elegem van, hogy kiröhögnek, nem vesznek komolyan, szinte csak olyanokkal találkozom, akik bunkók velem. Ráadásul a korosztályomtól kicsit eltérő vagyok, nem szoktam egyáltalán bulizni és nem is vágyom rá. Gyakorlatilag remegek, ha túl sok ember van körülöttem és nem bírom, ha random emberekhez kell odamennem beszélgetni. A legtöbb beszélgetés csak felületes, de semmi témáról nem tudunk beszélgetni vagy megunjuk egymást. Szívesen beszélgetek a politikától elkezdve az állatokon át a videojátékokig mindenről. Nekem az sem számít ha az illető nem beszél sokat, mert én sem nagyon szoktam.

Önértékelési problémáim is vannak, sosem hiszem el ha valaki azt mondja hogy így meg úgy aranyos vagyok meg ilyenek.

Sokat szoktam olvasni és tanulni is, gondolom ez megint nem imponáló. Részben ázsiai is vagyok (rasszista emberek pls). Szóval tele vagyok unalmas tulajdonságokkal és eddig nem sokan érdeklődtek párkapcsolati téren felém. Tudom, hogy még fiatal vagyok, de egyszerűen feladtam.


17/f


2016. nov. 22. 22:12
 1/1 NudliHercegnő ***** válasza:
100%
Én nagyon szívesen barátkoznék veled, ha gondolod írj rám:D egyáltalán nem tűnsz unalmasnak, én szeretem az olyan emberek társaságát, mint te.
2016. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!