Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van esély összejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély összejönni valaki olyannal aki már visszautasított egyszer?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányokhoz szól a kérdés,hogy ha van egy férfi aki bepróbálkozik nálatok,és ti visszautasítjátok például azért,mert vagy nem tetszik nektek,vagy nem jön be a személyisége..

De később ez a pasi sokat változik,pl. amelyik külsőre nem tetszik az elkezd divatosabban öltözködni,ápolja magát..sokkal igényesebb,jól szituált lesz......vagy amelyik személyiségileg nem jön be az meg sokkal határozottabb,magabiztosabb és céltudatosabb lesz egy kis idő eltelte után. Ti adnátok ilyen esetben esélyt egy már 'off'olt fiúnak.

Igazából hasonló helyzetben vagyok,mármint nem pont ilyenben..engem azzal 'off'olt egy csaj,hogy még nincsen túl az exén,meghogy tetszik neki..meghogy szimpatikus vagyok neki én is,meg aranyos is,csak nem lépett túl rajta.Ez volt az indok.Nem tudom ezt miért mondta nekem,hogy most tényleg ez az indok ,vagy csak nem akart megbántani.Lényeg a lényeg,hogy ez kb.egy hónapja történt,most szeretnék megint bepróbálkozni nála..nagyon bejön nekem,ő nagyon kell nekem..szóval na.Szerintetek elképzelhető,hogy lesz még ebből valami? Vagy,ha azért utasított vissza,mert nem volt megnyerő a személyiségem,de most sokat változtatnék a hozzáállásomon (úgy érzem kicsit unalmas vagyok amikor vele beszélek,haverokkal állandóan röhögünk amikor velük vagyok,de vele ez nem megy,vele egyhangúbb a beszélgetés)..de ezen akarok változtatni.Szerintetek?18/F

(Amúgy a kérdésem egy általános kérdés volt,ha valakinek van valamilyen tapasztalata arról,hogy offolást követően sikerült-e összejönniük a kiszemeltjükkel akkor azokat is nyugodtan leírhatjátok.Érdekel van e itt olyan akinek küzdéssel sikerült eredményt elérnie.



2019. ápr. 23. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Az indok lehet valós, és ha valóban emiatt utasított vissza, akkor ő egy rendes lány. Nem akart “búfelejtőnek” használni.

Én a párommal 18 évesen ismerkedtem meg, ő akkor volt 20. Májusban kétszer utasítottam vissza. (Tanulás miatt, meg lelkileg sem voltam készen rá.) Augusztusban aztán összejöttünk. Következő májusban össze is költöztünk. Most lesz 3 éve, hogy együttélünk. Ha ő akkor beletörődik, most ki tudja mi lenne..

2019. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Fiú vagyok, de a saját bőrömön tapasztaltam, hogy bizony előfordul ilyen. Személy szerint érettebb lettem mint külsőleg, mint belsőleg, amire egy 3 évvel ezelőtti "nagy szerelmem" is felfigyelt, amikor is találkoztunk egy rendezvényen. Ahhoz képest hogy korábban hogyan utasított vissza, most teljesen máshogy állt hozzám. Bár ebben az esetben majdnem csak én pattintottam le, mert egy idő után nem kerestem, ettől függetlenül nagyon is jól alakultak a dolgok.

Velem viszont tényleg csak annyi történt, hogy "felnőttem" .


Amúgy ha elkezdesz vele megint beszélgetni gyorsan lefog esni, hogy azóta mi változott. A hozzáállása sok mindent elfog árulni szerintem. Ha sokadszorra is lemond találkozókat amikre te hívod el, esetleg flegma vagy érdektelen lenne, akkor hagyd a francba.

2019. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

A tanácsom,hogy beszélgess a lánnyal is úgy,mint a haverjaiddal,képzeld oda az egyiket,és úgy lazább lesz a helyzet és sokat nevetnétek!(ezt olvastam valahol)

Hát nekem is volt/van egy fiúbarátom,akiről tudtam hogy tetszek neki,de én mindenkinek csak azt mondtam hogy ő csak egy barát,majd egyszer vele álmodtam,(azt hogy megölelt,és mindenkinek elmondtuk hogy járunk) na akkor elgondolkodtam rajta (a fiún) és beleszerettem!Mind a ketten odáig vagyunk a másikért,de semelyikünk sem lép!Előtte el sem tudtam volna képzelni,hogy pont Ő!Szval igen lehetséges!Hajrá,szurkolok neked!

2019. ápr. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs 100%
2019. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Érdemes bepróbálkozni, lányoknál nyomulni kell, persze csak finoman, nem erőszakosan.

nekem többször volt olyan csajom, hogy három-négyszer kellett megkörnyékeznem, mire összejöttünk.

szóval szerintem ne add fel!

2019. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Van esély!(az én történetem) Volt egy fiú,akinek tetszettem/tetszek és nekem abszolút nem jött be!Majd belészerettem,szvaal van esély!
2019. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!