Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék egy kapcsolatot, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy kapcsolatot, de nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Egy fiúnak sem kellek, bár tény, hogy nem vagyok az a lány mint a többiek.

Nem vagyok olyan szép,nem nézek ki jól. Ezen mondjuk tudnék változtatni, de ha nagyon drasztikus változtatás lenne akkor az már nem én lennék. Olyas valakit szeretnék magam mellé, aki elfogad olyannak amilyen vagyok és úgy szeret. Egyre jobban kezdek erről lemondani, azt veszem észre, hogy a srácok nagyrésze csak a külsőre megy.


Mi lenne a megoldás?



2019. ápr. 24. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Vannak kivételek,de nem csak a fiúk mennek a külsőre. Inkább úgy mondom,hogy a külső is fontos szerepet játszik a mai világban,de nem csak az az egyetlen dolog ami számít.
2019. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Először is hány éves vagy? Ha mondjuk 15-18,akkor rohadtul nem ezzel kéne foglalkoznod hanem a tanulással. Amúgy meg majd el jön a te időd.
2019. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Sokan éreznek még úgy mint te. Viszont ezen nem lehet semmit változtatni. A mai fiúk már csak ilyenek.(bár én sok olyan fiút ismerek,akik ezeknek az ellentéte,csak neked noncs esélyed rá,hogy megismerd őket,és nekik nem kell barátnő)
2019. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Alapvetően a külső az, amit először észreveszünk. Ha valaki külsőre nem szimpatikus, akkor annál már alapvetően nem próbálkozunk. De ezzel mindenki így van és nem lehet hibáztatni érte senkit. Hiszem ha az ember személyiségét ismernénk meg rögtön és az alapján nem lenne a mi esetünk, a külső tulajdonságaira már nem lennénk kíváncsiak.

De mindenki megtalálja a maga párját, akinek külsőre és belsőre is tetszik. Csak idő kérdése.

2019. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen alapvetően a külső az ami először megfog. Ezzel nincs is bajom. Azt nem tudom elfogadni vagy megérteni amikor beszélek egy sráccal tök anonim módon, tehát senki nem látott képet sem a másikról, tök jól kijövünk aztán amikor oda kerül a sor, hogy folytatjuk Facebookon akkor soha többé nem kapok tőle választ. Ez akkor is így van ha csak barátkozási céllal beszélek vele.

2019. ápr. 24. 18:00
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Rögtön képcserével kell kezdeni, úgy tiszta. Ha nincs vonzalom, továbbléptek és nincs harag. Jöhet a következő. Ha nem írnak rád, írj te másra.
2019. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
A korodról még mindig nem nyilatkoztál.
2019. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

#6 "Rögtön képcserével kell kezdeni, úgy tiszta."

Komolyan? A mai világban, ahol visszaélgetnek a képeddel, adataiddal?

Kérdező! A magabiztosság egy fontos dolog, kívülről is látszik és taszít, ha hiányzik. Növeld az önbizalmad és a személytelen netes ismerkedés helyett, próbálkozz élőben.

2019. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
#9 Ja, hogy szerinted az selejt, aki élőben ismerkedik, nem neten és nem küldözgeti világgá a képeit, hogy viszontlássa? Szerintem meg az a selejt, aki nincs tisztában az internetezés alapszabályaival. Ami netre egyszer felkerül, az soha le nem törlődik!
2019. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ez vagyok, csak fiuba. De őszintén mondom, ha lenne egy lány (és hidd le ha nem vagy olyan mint a többi, meg "szép" modellalkatu haspólós köpedelem az csak jó!!!) nekem csak rossz lenne ha sminkelne meg külsőre menne. Maradj amilyen vagy, és várd meg azt aki értékelni fog. Hidd el nem mindenkinek csak az a sok instamajom kell, amilyen a 90%. Nekem pont olyan lány kellett volna aki nem olyan nagymellű meg minden hogy megbámulják, hanem aki Nekem megfelel és én is neki. Csak hát ezek az elvárások a mai világba már nem élnek.. Ugye egy srácot meg nem fog leszólítani egy lány so.. Anyway az a része hogy a külsőre megy a legtöbb srác ez igaz, de nem veszett ügy. Csak ne kapkodd el, mindenki azon rinyál hogy minél előbb és őszintén szólva 18 évesen már én is, de nem azért hogy ágybavigyek egy lányt, hanem hogy amit mások 13 évesen megkapnak egy lánytől, azt én is megkapjam végre valakitől (nem félreérteni, ölelésről és szeretetről van szó). Jogosan elítélem én is az embereket, de nem reménytelen.. Csak 90%ig :D
2019. ápr. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!