Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha van egy olyan személy/stílu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy olyan személy/stílus amit szeretek, hogyan találhatok még egy olyat mint Ő?

Figyelt kérdés

Ez most nem az a tipikus, bárcsak találnék egy olyan lányt amilyen te vagy, csak nem téged :D

2 helyen is teljesen random összefutottunk (vagy 3? :D) és minden egyes alkalomkor (ebből 2-nél fel sem tűnt, hogy az ő xd) nagyon tetszett ő is és a stílusa és ilyen szerelem első látásra effekt volt kb.

Mondom na, ez nem lehet véletlen, akkor bepróbálkozok és lesz ami lesz. Írtam neki és igaziból válaszolt is és azóta is minden nap beszélgetünk. Kicsit trükkösen és viccesen sikerült ezt elérnem de igaziból ezt is kell csinálni ha egy ilyen típusú lánynál (akit sokan rajonganak körbe) ki akarsz tűnni a tömegből meg azt akarod, hogy rád figyeljen és vegyen észre a sok hülye közül :D Mindegy amúgy..

De ő messze lakik és valahogy annyira nem illenénk össze, pedig nagyon de nagyon sok közös van bennünk. De én kevés vagyok hozzá és ezt eléggé el is fogadtam, ő sem különösebben mutat nagy érdeklődést irántam szóval ezt elengedtem de nagyon jó vele beszélgetni és a minap végiggondoltam az egészet és rájöttem miért is szerettem annyira bele... Mert ő testesíti meg azt ami lenni akarok. Ő én csak sokkal jobb változatbanxd (dióhéjban)

Tehetséges, népszerű, sok barátai vannak, dolgozik ilyen fiatalon, külföldre fog egyetemre járni (ezért is elég felejtős, hogy összejöjjek vele ami kb lehetetlen lenne ha itt maradna is :D) szép, belsőleg is rendben van, nagyon vicces stb. Tehát igaziból olyan akarok lenni mint ő, tudja mit akar tudja hol akarja és mellé rengeteg jó tulajdonsága van. Ezért is beszélgetek vele, hogy ragadjon rám egy kevés belőle, meg jó fej, kedves, motivál, sok sikeremet köszönhetem neki hiszitek vagy sem. Jó hatással van rám egyszerűen.

Szóval, a kérdés lényege, hogy ha szeretnék egy ilyen stílusú és karakterű lányt találni akkor azt hogyan lehet? (kapcsolati szinten, nem csak mint most, hogy ilyen barát) Ez kb a legrosszabb mikor annyira magas az elvárásom és annyira konkrét, hogy kb lehetetlen mert ugye minden ember más, de annyira nem lehet egy ilyen grunge, rock, old school embert találni szerintem. Aki ezeket képviselni mert ezek nagyon bejönnek :D

És nem miatta szerettem ezeket meg és nyilván ez nem mérvadó mondjuk egy kapcsolatban de nekem azért igen.. Vagyis ha lehetne választani (és a pártalálás szerintem pont erről szól) akkor ilyen típusú lányt keresnék, mivel vele lenne sok közös pontunk és jól kijönnénk :)

Van bármilyen lehetőség erre? Ti veletek volt már ilyesmi helyzetben?

19/F



2019. ápr. 27. 18:22
 1/5 Tpanna00 ***** válasza:

Szia

Hát figyelj, igaziból nem tudom milyen helyeken találkozhatsz ilyen lányokkal (talán ott ahol ezzel is és a következő talán más lesz, akivel összejön a dolog :D)

Amúgy cuki amit így leírsz ^^ Én nem engedném el a lányt de rajtad múlik persze. Az ilyen kitartás mellette és nem csak egy menetre kell a lány, hozzáállás nagyon tetszik, hogy más lehetőségeket is látsz egy nőben, ahw^^

18/L

2019. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Keress emebereket a lány baráti körében? Sokszor a baratok hasonlitanak egymasra. Vagy járjál el ilyen stilusu bulikba, ismerkedj ott...jarjal nyitott szemmel aztan lesz ami lesz
2019. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi, hát igyekszem önmagamat adni és úgy tűnik nála is és legtöbb embernek ez tetszik és díjazza. Igaziból nem zárkózom el tőle, de reálisan látom a dolgokat és tudom nem lesz belőle semmi. Ami rendben is van, én kezdeményeztem, én akartam az egészet, csoda, hogy viszonozta és, hogy még most is jóban vagyunk :)

Másodiknak pedig, ami azt illeti gondolkoztam már ezen :D Sőt, egy betegebb ötleten is mivel van lánytesója :D De igaziból jó ötlet lenne, és pár barátját ismerem de mondom messze laknak és nem igazán lenne előnyöm még több messzi baráttal :D Hasonlítanak persze, ők is azért barátok mert egyformák. Ilyen bulik mint pl? Én Pesti vagyok de nem hallottam ilyenekről, ő meg vidéki és mesélt már hogy itt meg ott volt. Mivel ezt keresem mindenhol így nyilván nyitott szemmel járok és nehéz lenne nem észrevenni ha őt is sikerült :D Csak ez a stílus eléggé kihalt manapság :(

2019. ápr. 27. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Cukii vagy😊 Ha gondolod nekem írhatsz😋🙄
2019. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz ha gondolod 17/l
2019. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!