Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől rocker/punk/metal/goth/e...

Mitől rocker/punk/metal/goth/emo/scene/alterativ egy ember?

Figyelt kérdés
Mik a tulajdonságaik belsőleg, de leginkabb külsőleg. Igazábol arra lennék kiváncsi, hogy mi által lehet megmondani egy személyről, hogy ő ilyen stílusú?

2016. máj. 14. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a személyt és ő megmondja milyen stílust képvisel!
2016. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 eznemlényeges ***** válasza:
Nem lehet nagyon megmondani. Egy metalhead is öltözködhet úgy, mint egy emo, ha azt szeretné, s úgy érzi jól magát. Keress rá google-n, s ott megtalálhatod, általában hogy néz ki egy metalhead,rocker,goth stb. És attól az, hogy azt hallgatja, s szereti, támogat bandákat, úgy öltözködik, velük haverkodik.
2016. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is közéjük tartozom, de nem tudom magam besorolni. Mármint Emo/Rocker között lehetnék, de ha valaki megkérdezni hogy milyen stílusu vagyok, igazábol nem tudok rá válaszolni és csak annyit mondok, hogy hát igazából rockot hallgatok.
2016. máj. 14. 21:39
 4/9 eznemlényeges ***** válasza:
Senkit sem lehet teljesen besorolni, hiszen mindenkinek van egy egyéni személyisége.
2016. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azt értem, de valamilyen szinten biztosan.. hisz a fent soroltakat is ellehet különíteni.
2016. máj. 14. 23:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Külsőleg? Rágooglézel és meglátod.

PL a legtöbb emo-nak hosszabb fekete haja van, ami egy kicsit el takarja az egyik szemét. Többnyire fekete ruhákat hord és olyan zenéket hallgat aminek a szövegének van egy érzelmi töltete.


De nem mind. Ahogy a többi se. Vannak olyan Punkok akiken egyáltalán nem látszik hogy most ők azok. Csak annak tartják magukat.


Így elég nehéz. De ha rákeresel akkor mindegyikről találsz egy pár száz képet amik a 90%-ukra igaz.


19/f

2016. máj. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
70%

Rocker: Bőrcuccok, felvarrók, láncok, igazából totál motoros kinézet (Nőknél is, max egy kicsit visszafogottabb)

Punk: Felállított haj (punktaraj) vagy oldalra lelógó (amikor elfogy a hajlakk :D) szegecses cuccok, piros/kék bakancsfűző, Anarchia jelképhegyek stb.

Metal: Na itt már minden előfordul

Goth: Fekete, vörös színek, elegáns öltözködés, extrém sminkek

Emo, scene: Feltűnő külső, színes haj/ruhák, sok pc, összevagdosott kéz (na jó ez egy picit morbid, de tény hogy így van)

Viszont ezek csak külsődleges dolgok, ha beszélgetsz xy-al pár percet akkor rögtön rájössz mert nagyon sok mindentől függ az ilyesmi....amúgy meg: Google, sok hasznos kép van rajta

15/L

2016. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Gondolom nem a külsőre kérdeztél rá, mert ott radikálisan nagy különbségek vannak. :D

Belsőre talán ezek:

Rocker: Itt eloszlik 2 ágra, az érzelmeiket elfedő, kemény rockerek, és azok, akik szeretik kimutatni őket.

Punk: Ezek a "meg nem értett lelkek" általában nem törődnek a vagyonnal, a társadalommal, idegenekkel, egyedül a maguk és sorstársaik érdekeit nézik.

Metalhead: Talán ők azok, akik között a legtöbb fajta van, az biztos, hogy egyik metálosnak sem áll szándékában másnak ártani, ilyen a "metál szelleme". :)

Goth: Rólunk keveset tudok, szerintem itt valamilyen vallási berögződés is van, de túl sok rosszat felőlük sem hallani.

Emo: Ők mutatják ki az érzelmeiket, és azt, mekkora káosz van a fejükben/lelkükben, nem tudja semmi sem lekötni őket, mert rengeteg dolgon jár egyszerre az eszük, és zavarja őket az adott dologban, amit csinálnak. :) Igazából ez a tinédzser kori siránkozás, amikor még nem tudják elfogadni a világot/magukat, és úgy érzik, nem ide valóak (azért írok ilyen szabadon róluk, mert úgy érzem én is ide tartozom leginkább).


Amúgy nem lehet megmondani valakiről, hogy milyen beállítottságú, rólam sem lehetne első ránézésről megmondani, hogy hova tartozom, és pózerkedésnek tartom, aki pl a haját kivasalja, csak azért mert ő emo.. azért vasalja mert neki úgy tetszik, ne azért, hogy megmutassa, mennyire "kirekesztett". :P

2016. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Oh most olvastam a leírást.. :D Sorry, hogy csak a belsőt írtam.. :D
2016. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!