Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy 17 éves létemre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 17 éves létemre ellenszenvet váltok ki a 16-25 év közötti fiúknál?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a 30-40-es korosztály sokkal nyugisabb, kedvesebbek, közvetlenek is velem. Pl ha írok egy 20 évesnek, kötekedni kezd velem, beszólogat. Ha írok egy 15 évvel idősebbnek, sokkal normálisabban lehet Vele kommunikálni. Nem tudom mi lehet az oka, de ez a tapasztalatom már régóta.
2019. ápr. 29. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Ez azért van,mert a mai generáció el van cseszve. A párkapcsolat értéke megromlott. 10-20 év múlva szinte alig lesz normális ember. Ahogyan haladunk előre az életben úgy lesz egyre rosszabb. Majd 40 év múlva mi fiatalok csak nézünk hogy mit csinálnak majd az akkori fiatalok. Ilyen ez.
2019. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk hogy van annyi esze, és udvariasabb, mint hogy mindenen leálljon kötözködni. Szerintem csak simán rossz fiúkkal kezdesz.
2019. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Tudod, ennyit számít a kor és az érettség.
2019. ápr. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagosan lehet ezt állítani. Számít igen a kor is, van aki késő, van aki korán érő. Pl én nem utasítok vissza senkit még ha az illető ellenszenves is van annyi gerinc bennem hogy váltsak vele pár szót, ha már rám írt valamilyen okkal. 21/F
2019. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok de nem szoktam beszólogatni meg kötekedni, pláne ismerkedésnél, szerintem csak rossz körökben mozogsz.
2019. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22 vagyok, én sem szoktam kötekedni, de van az a "vicces" beszólás, kötekedés ami poénból van. Na aki ezt nem veszi az lehet engem is bunkónak néz, de ezeket én is csak visszafogottan csinálom azért...
2019. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!