Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak magamnak barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak magamnak barátnőt? 18f

Figyelt kérdés
Itt a nyár vége a sulinak lassan,nem akarom ezt a nyarat is barátnő nélkül tölteni.Teljesen tanácstalan vagyok mivel a környéken csak pár haverom van akikkel bulizni járok de mindig ugyanaz a társaság ugyanazok az emberek.Lány barátaim nincsenek.Hogyan kezdjek el új emberek,csajok felé nyitni? Az hogy buliban vagy akárhol odamegyek leszólítom az nem az én módszerem,próbáltam párszor de csak beégtem.Hogyan találjam meg az igazit?
2016. máj. 23. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gondolkodj hol lehetnek azok a 18 éves lányok akik szinglik hol szoktad őket l)tni téren sportpályán
2016. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem sincs 17/f
2016. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hasonló problémával küzdök. 20/f
2016. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
it vagyunk 3 man nem megyünk partyzni :'D?
2016. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Hogyan találjam meg az igazit?"

Ne a hamisat nézd.. :P Igények lejjebb vétele? MEGVAN! Kérd meg havert, hogy szólítson le egy lányt és mondja, hogy nézd ott az a srác nagyon bejössz neki, de szegényke eléggé szégyenlős :/.. Nem segítenél egy kicsit a gátlásai feloldásában? :D Onnan jutott eszembe, hogy már csináltam ezt havernak XD

17F

2016. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha Pesten (vagy környékén) laktok én komolyan azt mondom, hogy menjünk. Társaságban könnyebben előjön a csajozós énem, valahogy jobban feloldódok.
2016. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
borsodba lakok:/
2016. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pesti vagyok :P.
2016. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nekem sincs barátnőm, de szeretnék egyet! :D 18/F Borsod megye.
2016. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Próbálj meg túllendülni a pár leégésen.

Plusz, amúgy se találod meg elsőre az igazit, az csak hatalmas szerencsével megy, illetve ha egy filmben vagy.


Egyébként hasonló cipőben járok, a potenciális barátnő-jelöltemet magamra haragítottam, most nem akarok egy ideig a szeme elé kerülni :D

2016. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!