Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak barátnőt? 19f

Figyelt kérdés
Nincs önbizalmam,nem mondanám magam helyesnek,de nagyon szeretnék már egy barátnőt végre akit szerethetek.Soha nem volt barátnőm,és mindig minden a régi,semmi sem változik.Oké hogy nekem kell váloztatni de nem tudok előrelépni mintha csak egy helyben állnék.Mondtak már jókat rólam és hogy nekem barátnő kell,de nem találom az igazit.Mindig ugyanaz történik velem akárhová elmegyek,ugyanazokkal a barátokkal és mindig csalódottan megyek haza barátnő nélkül.
2016. jún. 17. 01:41
 1/2 anonim ***** válasza:
35%

1 éjszaka alatt nem barátnőt szerzel, hanem gyors numerát :3.. Amúgy meg a csábítást próbáltad?? Hupsz önbizalom?? Az egy kegyetlen kis szörny :(.. Azt ajánlom menj el szakemberhez, hogy az „én” képed rendbe tedd :3

17F

2016. jún. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezdj el sportolni valamit, ami iránt szenvedélyt is érzel.

Ha komolyan elmélyedsz egy olyan dologban, amit szenvedélyből csinálsz, fejlődik az önbizalmad és vonzó/szenvedélyes pasivá válhatsz.

Nyilván ennek kellemes mellékhatása, hogy a külsőd is fejlődni fog.

2016. jún. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!