Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Arcot sportos alkattal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Arcot sportos alkattal lehet kompenzálni?

Figyelt kérdés

Sajnos fogszabályzóm és szemüvegem is van,meg kiálló szemfogam;

[link]

(Igaz képet csak lányról találtam,de megtudtam hogy divat Japánban😂),és hát azért felmértem hogy ez ront a külsőmön,viszont az hogy évek óta edzek már szépen látszik.Nektek az arc vagy a test fontosabb a külsőn,és ezek a hibák mennyit rontanak? 19/f



2019. máj. 1. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha alacsony testzsír százalékon vagy, akkor jobb lesz az arc is, mert jobbak lesznek az arcvonások.

sportos/izmosabb testalkattal meg jobban fogsz kinézni, igy pl elegáns ruhában férfiasabban fogsz kinézni.


De ez persze nőknek vonzóbb lesz, de!!!! Van aki szereti a mackós testalkatot :D

2019. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Úgy kell elfogadni téged ahogy vagy. Szerintem előny ha sportos vagy...
2019. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Micsoda keresés: ,,kiálló szemfog." Köszi, most törölhetem az előzményeket...
2019. máj. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 GuyFromNewCity ***** válasza:

😬

Hat szerintem a fogszabalyzo sokat segithet de ha meg sportos alkatot akarsz feszes popsi elony egy kis kocka hassal legalabbis sok pali bukik az ilyen testalkatu lanyokra😀

2019. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es:aranyos vagy,de

-a sportos alkat már megvan

-fiú vagyok.

De kiírtam a kérdésbe hogy 19/f, és a képnél leírtam higy sajnos csak lányról találtam képet.Minden esetre mindenkinek köszönöm a válasz,az első 2 válaszolónak külön pacsi a kérdésre válaszolásért.

2019. máj. 2. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Hali, ezen kár aggódni, a magadról alkotott leírás alapján úgy határoztam, hogy igenis létezik hozzád való férfi! Viccet félretéve, én szerintem biztos tudsz fogni valami félcsöcsűt, rengeteg az olyan lány manapság akik az apjukkal egyidős vesztesekkel vannak.
2019. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 GuyFromNewCity ***** válasza:

Oof

Lekéne tenni az alkoholt😂

2019. máj. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!