Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen fiúk?

Figyelt kérdés

Na szóval biztos volt pár ilyen kérdés már,na de nem baj.


Az is biztos, hogy sok fiú magára ismer majd a leírásom alapján, viszont én valahogy nem találtam eddig ilyet :D


Igazából nem nagy dolgokat "kérek".

Manapság sajnos azt vettem észre, hogy a többség nem a komoly kapcsolatot keresi és felszínesek, előítéletesek :/


Merre vannak az olyan srácok akik komoly kapcsolatot keresnek, nem a külső nekik a legfontosabb, lehet velük jókat beszélgetni, hülyéskedni. Van humoruk és nem túl sértődősek😅

Lényegében ennyi, persze tudnék még itt regényt írni de szerintem bőven elég ez :D



2019. máj. 2. 20:34
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
44%
Nem mondom, hogy én ilyen fiú vagyok, mert magamról mindig is nehezemre esett véleményt mondani, de ha valaki beszél velem két percet, egyből rájön, hogy olyan srác vagyok-e, akivel érdemes társalogni :D Ha gondolod, írj privátot.
2019. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
Persze, hogy vannak. Én például komoly kapcsolatot keresek és számomra fontos a belső. Ha szeretnéd szívesen beszélgetek veled is.
2019. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi de én unalmas vagyok, igaz sértődős nem :D
2019. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Jelen
2019. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos az a tapasztalatom,hogy az ilyen fiúkat nem nagyon veszik észre a lányok,vagy ha mégis akkor friendzone. Velem legalább is mindig ez történik. 19/F
2019. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Rám ez csak majdnem igaz.Annyiban nem igaz,hogy néha kicsit előítéletes vagyok,de igyekszem ezt elhagyni.:/
2019. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#5 Ez tényleg előfordul sajnos :/ viszomt nem minden lány ilyen!


#6 igen, néha én is az vagyok és utálom, próbálok ezen változtatni

2019. máj. 2. 21:32
 8/21 anonim ***** válasza:
Az ilyen fiúkat a barátzónába keresd :D
2019. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát, én nekem sose volt igazi barátnőm, de amire vágyok az a lehető leg komolyabb kapcsolat, oké nem olyan szinten hogy család alapítás mert azt nem akarok, viszont nekem nem az a fél éjszakás hülyeség kell ami másoknak, nem akarnék és nem is tudnék elhagyni egy lányt ha már együtt vagyunk, szerintem ez elég komoly. Felszínes nem tudom vagyok-e, de az előítélet megvan ha látok egy haspólóba/cicanaciba ugráló kis pucsítós csajt, a mai trendi kiscsajok egyáltalán nem jönnek be akik instán és tinderen ugrálnak :D A külsőre nekem csak annyi lenne a leg fontosabb hogy ne olyan trendi "magára adó" mindenkinek bizonyítani akaró lány legyen.. Humorom elvileg van, de mindent magamra veszek, az hogy lehe-e velem jókat beszélgetni azt nem tudom, mert 18 év alatt se volt KB senki akivel ezt megtehettem volna so.. :D Én is tudnék regényeket írni, de ez már nem az a világ ahol az ember talál valakit aki szívből szereti és nem hagyja el.. Én csak annyira vágytam hogy legyen egy lány akinek első és utolsó lehetek az életébe aki hűséges szerető komolyan együtt akarna lenni velem és nem a neten eszi a franc snapen meg instán magát mutogatva más fiúknak.. De ilyen már NINCS. (Igaz ha van akkor sem egy ilyen selejt kéne nekik mint én:D) A seprűfej "Justin B." srácok és neten pózoló Arianak (vagy ki a jó franc, szerencsére nem ismerem ezeket) már átvették a "hatalmat", mellettük ha nem olyan az ember, akkor nem is lehet senki.. Na nesze, megírtam én a regényt helyetted.. (És most várom a szokásos privát leveleket hogy mekkora egy szarkupac vagyok és hogy egyedül fogok meghalni. Segítek, Tudom. Ne is pazaroljátok ilyen levélre az időtöket. Tudom hogy én vagyok az álmodozó nyomor aki túl sokat vár el közbe szereteten kívűl nem tudnék mást adni :'D)
2019. máj. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Manapság annyira esélytelen ilyet találni, hogy nyugodtan nevezhetjük lehetetlennek. Ez még hatványozottabban igaz minél fiatalabb az ember.


A megfelelő emberért megéri várni, és nem lefeküdni mielőbb valakivel, akiről elsőre akár úgy tűnik, hogy megfelel az elvárásaidnak. Ha komolyan gondolod a "hosszútávot", akkor várj, amíg egyrészt idősebb leszel, és utána valakire, aki megéri azt, hogy vele maradj.


23/F

2019. máj. 4. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!