Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hol vannak az olyan fiúk akik komolyan gondolják az ismerkedést/barátkozást és nem felszínesek?

Kb. 15-19 éves lenne a cél :D jaa, és sulin kívül.

Igazából csak azért kérdezem, mert eddig nem nagyon találkoztam ilyen sráccal. Eddig az összes lelépett akivel beszélgettem.

Ha nem a megfelelő a kategória, akkor elnézést! :DD

Keress kérdéseket hasonló témákban: külső, belső, fiú, lány, felszínesség, beszélgetés, barátkozás, ismerkedés, barát, barátság

ápr. 22. 11:18  Privát üzenet  

A válaszok

Igazából akárhol előfordulhatnak ilyen fiúk. Magamból kiindulva azt mondanám, hogy tömegközlekedésen és tömegközlekedési csomópontokon. És annyira nem is lövök mellé ezzel, mert ezeken a helyeken sok ember fordul meg, nagyobb eséllyel futsz bele neked szimpatikus tulajdonságú srácba.

Neten pedig azért tűnhet valaki felszínesnek, mert látatlanban kezdődnek sokszor a beszélgetések és ha később külsőre mégsem szimpatikus a beszélgető partner, akkor inkább hagyja a dolgot. A valóságban ez már az elején megtörténne.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont ápr. 22. 11:28 Privát üzenet
Én is feltehetném ezt a kérdést csak ilyen lányt keresve. Eddig vagy felszínesekbe futottam bele vagy olyanokba, akik nem elég érettek egy párkapcsolathoz, de azért vágynak rá. Konkrét helyünk nincs, nem szekta vagyunk, hogy összejárkáljunk :D Légy nyitott, ismerkedje számodra szimpatikus sráccal, idővel úgyis kiderül, hogy akad-e köztük olyan, amilyet keresel. 18/F

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont ápr. 22. 11:56 Privát üzenet
Jelen

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont ápr. 22. 12:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, az biztos, hogy fiúként sincsen egyszerű dolgotok. :D

# 4/10Időpont ápr. 22. 12:01 Privát üzenet

Itt vagyok például én.

16/f

# 5/10Időpont ápr. 22. 14:06 Privát üzenet
Mindenhol, csak ti friendzoneoljátok őket :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont ápr. 22. 17:09 Privát üzenet
Ha 22 belefér akkor írhatsz :D

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont ápr. 22. 17:26 Privát üzenet

Hello there

16/f

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont ápr. 22. 20:45 Privát üzenet

Rólad meg semmit sem tudni..

Ha ez csak egy egyszerű kérdés akkor a válasz, hogy én is.

Mert igaziból így láthatatlanban nekem most el kéne ájulnom, hogy te ilyet keresel? Lehet az egész csak kamu

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont ápr. 23. 12:07 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

Egyetlen fiú sem felszínes annak a csajnak a társaságában, akivel érdemes elmélyült kapcsolatot ápolni.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont ápr. 23. 15:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Helyes de félénk srácok! Ha nálatok kezdeményezne egy nagyon szép és extrovertált lány ti mernétek úgymond "folytatni" az ismerkedést?
Hogyan kezdhetném el az ismerkedést?
Tinálatok is nagyban az alábbi ok-okozati problémák gátolják meg az ismerkedést a hölgyekkel?
A fiúk miért mindig valami perverz dologgal kezdik az ismerkedést?
Érdemes folytatni így az ismerkedést?
Hogyan kezdjem az ismerkedest?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!