Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy nem válaszol egyáltalán?

Figyelt kérdés
Tinderen megismertem egy lányt akivel nagyon jól ment a beszélgetés, majd 1 hét után ő javasolta hogy vigyük át instagramra ott jobban szeret csevegni. Két üzenetet követően, nem válaszolt (persze látta). Ez volt 6 napja, most írtam egy újabbat 1 napja de erre se válaszol. Amúgy nagyon sokat posztol, storyzik stb. tehát nem elfoglalt annyira. (Jelenleg kis faluban élek, egyetemre ritkán megyek be, ezért gondoltam az online társkeresés kipróbálását.) 19/f

2019. máj. 3. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos meglátott egy olyan képet rólad az instán ami alapján nem vagy neki szimpatikus.
2019. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltaképpen teljesen mindegy, nem?

egyértelmű, hogy leszarja a fejed, kár rá időt/energiát pazarolni

2019. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled lépj tovább
2019. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az egészet, ne pazarold az idôdet ilyen appokra.. Én is így voltam ezzel aztán személyesen rájöttem sokkal jobban lehet szimpatizálni lánnyal.
2019. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs mit tennem úgy látom. Sajnálom, mert teljesen normálisnak tűnt eleinte
2019. máj. 4. 20:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Tinderen komoly kapcsolatot keresni az kb mission impossible. Tapasztalatból mondom, 1,5 évig használtam azt az appot míg be nem sokalltam és letöröltem. Személyesen kell ismerkedni, sokkal jobb, és a sikerre is sokkal nagyobb az esélyed úgy.
2019. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert elrontottad ...


Mondok egy példát.


Egy lánnyal egyszer erről beszéltem első találkozáskor és megdícsért hogy kb a 3. mondatommal már elhívtam egy kávéra és hogy milyen kreatívan csináltam míg mások napikig zaklatják. Meg persze hogy utána a találkozó részletei megbeszélésén kívűl nem írtam neki.


Ennek a lánynak volt hogy lekellett tiltania egy fiút, mert mindennap aktívan kereste anélkül hogy elhívta volna akárhova is.


Mért?


Az emberek elfoglaltak ... az online kommunikáció meg nem ad megfelelő képet a másikról, azaz a lány nem tudja eldönteni, hogy érdemes-e időt és energiát beléd fektetni szimplán mert mondjuk facebookon normálisan el lehet veled beszélgetni, mert azt bárkivel meglehet tenni ha kölcsönös az érdeklődés.


Plusz ha ezt eltudod játszani magas önbizalmat sugárzol.


Ne értsd félre, ezzel nem azt mondom hogy nem lehet tartalmas beszélgetéseket folytatni ismerkedős oldalakon, de minden mondatoddal kicsit közelebb kell kerülnöd hogy elhívd vagy át tereld pl.: messengerre a beszélgetést.


Személy függő milyen megközelítés működik. Nekem is volt, hogy valakivel 11 napig kellet beszélnem, de vele is átmentem a messengerre 10 perc után.


... de ez nagyon rossz hogy a lánynak kellet 1 hét mulva megkérni téged hogy menjetek instagramra.

2019. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


Szerintem akkor te pont egy ilyen lányt fogtál ki. Lányok többsége, ha már első nap messengerre akarom átvinni a beszélgetést, nyomulósnak titulál.

2019. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, lehet elrontottam bár ez valóban személyfüggő lehet. Nem is az a bajom, hanem legalább írjon valamit. Nem is várok már egyenes magyarázatot, elég lenne egy bocs ne zavarj többet,találtam mást, rájöttem ronda,bunkó vagy stb. vagy tiltson le legalább. De ez a totál némaság hihetetlen.
2019. máj. 4. 22:33
 10/11 anonim ***** válasza:

8# Mindenkivel működik... Akkor tünsz nyomulósnak ha bénán kérdezed meg a dolgokat vagy ha a beszélgetés nem megy kifejezetten jól és nem "nyűgözted le" eléggé a másikat.


Meg itt nem 1 példáról beszélek az én esetemben hanem kb 40ről.

2019. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!