Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Bejön ha egy lány ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejön ha egy lány ilyen vagy sem?

Figyelt kérdés
Bejön ha egy lány cserfes?Szeret sokat beszélni.Persze nem úgy,hogy titeket nem hagy szóhoz jutni.Természetesen meghallgatja a másikat is.
2019. máj. 6. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne vele vajom. Főleg, hogy én szeretek másokat meghallgatni, de viszont én nem vagyok bő beszédű.
2019. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Nekem igen, ha megvan a közös érdeklődés és arról beszél sokat, vagy úgy általában persze de nem értelmetlen hülyeségek amit mond, meg ha meghallgat engem is. :) 21/F
2019. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell mindenkinek bejönnöd. Egynek bőven elég egyszerre.
2019. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Amíg van tartalma annak, amit mondasz, addig nem zavar. De ha a semmiről beszélsz, az idegesítő számomra.
2019. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne, jó hallgatóság vagyok, bármit meghallgatok. Ha tudok persze hozzá is szólok, ha nem nem, de attól még meghallgatom.
2019. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem
2019. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha értelmes én szeretem ha egy lány kommunikatív.Azok a lányok akikből harapó fogóval kell kihúzni a szavakat is tudnak okosak,aranyosak és izgalmasak is lenni,de végső soron én jobban szeretem ha egy lány bőbeszédű(persze csak ha nem egy buta liba). 19/f
2019. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!