Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Veletek történt már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Veletek történt már olyan, hogy egy buliban részegen kavartatok egy lánnyal, miközben van egy másik lány aki tényleg bejön/szeretitek?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért tettétek ezt? A válaszokat elöre is köszönöm:)
2019. jan. 29. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Igen, kanossag miatt :D
2019. jan. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2019. jan. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha annyira bejön egy lány akkor egy ilyen soha nem történik meg. A részegség csak kifogás. Ha valaki részeg akkor még nem másik személy, nem felejt el mindent, az alkohol csak a gátlásokat oldja és semmi mást nem csinál. Ez a kifogás megcsalásnál és egyéb területeken, hogy részeg voltam nem sokat számít. Az ember csak olyan dolgokat csinál amire józanon is vágyik, jónak tartja. Az is a személyisége része, sőt sokszor jobban a valós személyisége része. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem hallottam olyat, hogy pl 2 heteró srác esett volna egymásnak részegen, mert "nem tudták mit csinálnak", vagy hogy valaki állattal közösült volna ugyan ilyen okból. Nekem is voltak nagyon durva eseteim, rengeteg kimaradt jelenet van. Persze ezeknél már az a szint volt, hogy mikor mást már a detoxba visznek én inkább csak ki maradok egy körből, mikor már beszélni kb 10-15 pohárral előtte se nagyon tudtam, szóval csak inkább mutogatok. De valahogy annyit soha nem sikerült inni, hogy más lánnyal kavarjak. Ha csak tetszett egy lány, már akkor is kizárt volt, hogy oda menjek egy lányhoz is, aki meg oda jött picit bunkó módon elhajtottam.
2019. jan. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Igen, sajnosa legközelebbi ilyen a szilveszter volt.

Én azért tettem mert ő elérhetőbbnek tünt míg a lány aki tényleg bejön szerintem nem adna engem.

2019. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mert abban a pillanatban csak az adott szituációra tudtam koncentrálni és nem érdekelt a következménye
2019. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!