Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tegyem túl rajta magam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés
Januárba visszautasított egy lány. Ő volt az első akibe igazán szerelmes voltam és bármit megtettem volna hogy együtt legyünk de ő sajnos nem akarta csak azt hogy maradjunk barátok.. Azóta is majdnem napi szinten beszélünk beszélünk mert egyszerűen megöl a hiánya..Ráadásul egy iskolába is járunk ami szintén nem könnyű..valami tanácsot elfogadnék:( 16f

2019. máj. 7. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat,hogy a viszonzatlan szerelem a legfájdalmasabb,főleg ha az első ilyen élményed. A jó hír viszont,hogy 1-2 év és elmúlik,mivel ez a legintenzívebb rossz élmény. De kinek mi? Ismerek valakit,akinek 5 év kellett a túllépéshez.
2019. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-2 év? 4 hónapja volt ez de így is kivagyok teljesen hát még ha tényleg 1-2 év lesz.. :(
2019. máj. 7. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod, hogy nem kaphatsz meg mindent, amit szeretnél. Ez azért nem a világ vége, hidd el, mindenki átesik ezen. A csalódásoktól forr ki az ember és ennél jóval fájdalmasabb dolgok várnak még rád az életben. Fel a fejjel.
2019. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne ha kicsit hanyagolnád..
2019. máj. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Thereway válasza:
Én is hasonlóba vagyok, csak én nem mondtam el, 1.5 éve neki, mert tudtam rá a választ. Szerintem túl leszel rajta hamarosan, csak kezdj el más lányokkal ismerkedni. Mindegy kivel. Ne tinderen,mert az szar. Nem kell feltéenül mindenkinél beprobálkozni,. Csak beszélgess.
2019. máj. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!