Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

White_Another kérdése:

Szerintetek érdemes még próbálkoznom, vagy inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés

Kevesebb, mint egy hónapja megismertem egy lányt az iskolából. Az egész úgy kezdődött, hogy néztük egymást, utána odamentem hozzá. Érdekes szitu volt, a barátnői azonnal vették a lapot és arrébb mentek. Egészz jól elbeszélgettünk. Megkért, hogy kísérjem el a termükbe, mert el akar menni a táskájáért. Becsengő után elköszöntünk és megölelt.


Még az nap délután rám írt, hogy beszélgessünk. Megbeszéltük, hogy a hétfő délutánt együtt töltjük. Olyannyira jól sikerült, hogy 2 és fél órát beszélgettünk. Kedden is sokat beszélgettünk suliban és délután is egy keveset, de szerdán, amikor odamentem hozzá, akkor egyből leesett, hogy nincs valami rendben, mert nem akart beszélgetni vagy nem tudom. Ezután már messengeren sem igazán írogattunk egymásnak és így hirtelen semmi.


A fura az, hogy snapchaten megint küldi a képeket, pedig egy ideig nem küldött miután ez történt. Meg egy ideig nem is köszönt amikor összetalálkoztam vele, de most múltkor már köszönt és még utána a szemembe nézett.


Őszintén, nem igazán értem mi van. Én nagyon megkedveltem és nem igazán szeretném úgy elengedni, hogy nem tudom mi az oka ennek az egésznek.



#Planche #single-arm-handstand
2019. máj. 9. 18:26
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem ne bonyolítsd túl, egyszerűen csak kérdezz rá erre,hogy mi az oka. Az is lehet,hogy megtudjátok beszélni a dolgot, de ha mégsem legalább tudni fogod az okát,és ahogyan írtad te is könnyebben eltudod majd engedni.
2019. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az első válaszolóval. Lehet hogy csak meg ilyedt, hogy egy lehetséges kapcsolat van kialakulóban. De az is lehet hogy mondtál vagy tettél valamit amivel megbántottad. Még az is elképzelhető hogy valami történt a családjával vagy össze veszett valakivel ezért nagyon ilyen lehangolt, nem érdekli senki hangulatban volt... De hogy ezt biztosra tud kérdezz rá szerintem.
2019. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Velem is hasonló szitu történt/történik. Már majd' 1 éve együtt vagyunk a barátnőmmel, és ugyan ezt elkezdte hogy nem ír, nem keres, semmi (ez márciusban történt). Bő 2 hónap kihagyással meg tudtunk beszélni egy találkozót, de nem mondott nekem konkrét okot. Ugyanakkor megcsókolt, de olyan mintha friendzoneba dobna állandóan.



Nekem is ugyan az a tanácsom, mint a többi válaszolónak. Ha tudtok akkor beszéljetek meg egy találkozót, próbáljad "kihúzni belőle" a viselkedésének az okát és ha meg tudjátok beszélni akkor minden mehet tovább, ha nem akkor sajnos búcsú.

2019. máj. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!