Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges szerintetek az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges szerintetek az, hogy két ember úgy jöjjenek össze, hogy teljesen más a stílusuk?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy pl. tegyük fel van egy kicsit emos stílusú lány, de mondjuk összejön egy átlagos sráccal? Tudom hülye kérdés, de remélem értitek a lényeget.

2019. máj. 10. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Lehetséges, ha mindketten el tudják fogadni a másikat.
2019. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen hogy lehet, mindenkinek más az ideálja, stb
2019. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak mert nekem pl. kifejezetten tetszenek az elvontabb, kicsit vadabb stílusú lányok, de félek hogy nem lenne esélyem náluk, mert én egy átlagos de ugyanakkor divatosan öltözködő srác vagyok.
2019. máj. 10. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2019. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan igen. A párom gamer, informatikusnak tanul. Ellenben én kicsit bohókásabb, rockercsajszi vagyok, teljesen mást tanulok (közgázt) az egyetemen is, más érdekel. Sajna semmi közös hobbink nincs - még?:D - de világnézet, jövőkép, humor, minden stimmel:) 2,5 éve együtt vagyunk:) Ha nyitottan álltok egymáshoz, nem lehet ilyesmi akadály:)
2019. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!