Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki teljesen képtelen bármire is azzal kapcsolatban ami ember?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem rinyálni kéne, meg nem írni a dologról, hanem tenni ellene, illetve azt is tudom, hogy a fejemben bonyolítom túl ezt a dolgot csak, amit nem érzek úgy, hogy ki tudnék bogozni, egyszerűen képtelennek érzem magam, hogy olyan embereket megszólítsak, akik szimpatikusak. Legyen az lány szerelem témakörben, vagy haverilag akárki..


Azt azért érdemes tudni, hogy neveltetésből a lehető legrosszabbat kaptam, mindent megcsináltak helyettem(ergo most az a kép van bennem, hogy mindent meg fog valaki csinálni helyettem, nekem semmit nem kell), és úgy üvöltöttek, püföltek ahogy csak a csövön kifért(tehát önbizalom is nuku meg úgy akármi, igazából azt is csodálom, hogy idáig nem vetettem véget az egésznek). Létezik, hogy valaki teljesen ennyire ne tudjon létezni?


Bocs srácok ha hosszú lett, de nem tudtam összetömöríteni.


2016. okt. 17. 20:46
 1/5 A kérdező kommentje:

Olyan hosszú a kérdés, hogy úgyse kapok választ, szóval inkább válaszolok magamnak.. Forever alone feeling


Hmm kedves kérdező!


Eléggé érdekes problémával nézel szemben.. Valóban igazad van, abban, hogy nem rinyálni kéne, de ez teljesen természetes ilyenkor. Mindig amikor negatívan érzed magad akkor valószínűleg egy újabb falat mászol meg. Tehát ha állandóan rosszul érzed magad a bőrödben, az a sok inger miatt lehet amik újak számodra, mert most már nem a szüleid cisnálják a dolgokat, hanem sokkal inkább te. Ebből adódóan kényelmetlenül érzed magad, mert szembemész az evolúciós elméletekkel, amik kódolva születnek az emberben, hogy minden gyermeknek azt kell megélnie amit a családban tapasztalt. Az hogy üvöltöttek püföltek nem rólad szólt, valószínűleg saját stresszes életüket vezették le rajtad, tehát ez egyáltalán nem rólad szólt! Felejtsd is el az egészet, bocsáss meg nekik, mert a gyűlölet még több negatívumot okoz.. Önbizalmat úgy tudsz szerezni, ha belevágod a fejszéd olyan dolgokba, amiket eddig még nem próbáltál, nyiss új dolgok felé, tapasztald meg az élet szépségeit, légy pozitív, élj meg minden egyes apró örömet!:)

2016. okt. 17. 20:56
 2/5 A kérdező kommentje:
Óóóó köszönöm szépen! Bár az a helyzet, hogy minddel próbálkoztam, és bár van fejlődés, mégis elfogy az erőm, a kitartásom.. Tudom mit kéne csinálni, vagy legalábbis úgy érzem, hogy tudom mit kellene csinálnom, mégse megy a dolog.. Persze van fejlődés, de nincs meg az az áttörés.. Sokszor érzem, hogy oké most már tlejesen minden jó lesz, aztán hirtelen visszazuhanok abba a bizonyos letargikus állapotba..
2016. okt. 17. 20:59
 3/5 A kérdező kommentje:
hahahahahahhahdfahasdfhaxhasxydddxdxdxdxd elírtad hogy teljes húúúúúúúúúúúúúúyxfxcfxfxfxfxyddxydxdxdxdxdx Hát milyen buta egy ember vagy te hallod, most már biztos hogy 0 az iq-d..
2016. okt. 17. 21:01
 4/5 A kérdező kommentje:
ajj megjött a troll is..
2016. okt. 17. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem fogja senki sem megszólítani a nevedben az illető(ke)t, szóval igen, fején találtad a szöget.

Feltételezem a kérdésed nem is arra irányul, hogy ez-e a gond, hanem, hogy hogyan lépj rajta túl.

Nos, a válasz röviden és tömören az, hogy kisebb lépésekben. Én sem vagyok az a kifejezetten szociális típus, és nagyon nehezen ismerkedek emberekkel. Ha nem mersz senkit sem megszólítani, menj fel anonim chat oldalakra, keress barátokat az interneten, rázódj bele, hogy nem fognak megfojtani, hogyha hozzászólsz valakihez.

Nem kell oldalnyi dialógusokat bemagolnod, elég, ha ráköszönsz valakire, megérdeklődöd, hogy hogy van, hogy telik a napja, stb. Nem megy egyik napról a másikra a dolog, ráadásul, ha olyan típus vagy (mint pl. én olyan vagyok) aki kifejezetten introvertált/antiszoc, igazán sosem fogod megszokni/megkedvelni a helyzetet, de lesz tapasztalatod.

2016. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!