Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Én visszahúzódó, kedves ,mosolygós, és hát többnyire csendes srác vagyok (bár ha valakivel megtalálom az összhangot akkor sokat tudok dumálni).Szeretek olvasni , lövöldözni , és horgászni. Nem járok bulikba ,bár ha igen akkor is csak házibuliba , nem iszok ,viszont cigizni cigizek ami elég sokakat zavar. Egyébként nehezen megnyiló típus vagyok ,habár ha valakit kellőképpen megismerek és kellőképpen megbízok benne akkor bármit elmondok neki. (Jó azért nem feltétlen bármit :D ) Alapjáraton sportos srác vagyok ,bár az utóbbi időben nem sok időm volt a sportra (tanulás és az öcsém végett, akire vigyáznom kellet). Elegánsan öltözködöm ,tehát nem igen járok szakadt cuccokban.

17/F



2019. máj. 18. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Nekem pl bejönnek az olyan fiúk mit te

16L

2019. máj. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tpanna00 ***** válasza:
41%
20+ legyen, nálam ennyi lényeg
2019. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Csakis a koczkafejűek.
2019. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Ne drogozzon, ne cigizzen, ne igyon és tudjon rendesen viselkedni, pl. más fiú társaságában ne kezdjen megváltozni, mert bizonyítani akar a többieknek.
2019. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyanok mint te :D
2019. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően olyanok mint te csak a cigizést leszámítva,amit nem bírok elviselni
2019. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy az olyanok mint te, de a cigizéssel elvágtad magad
2019. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok lány ilyen fiút keres, mint te :) Engem speciel a cigizés nem zavar :D Az olvasás pedig plusz pont. Ha már van egy kifejlett személyiséged és magabiztosan magadat adod mindig, nem lehet probléma :D
2019. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok lány ilyen fiút keres, mint te :) Engem speciel a cigizés nem zavar :D Az olvasás pedig plusz pont. Ha már van egy kifejlett személyiséged és magabiztosan magadat adod mindig, nem lehet probléma :D 17/L
2019. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!