Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen testalkatú lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen testalkatú lányok jönnek be a legjobban fiúk? Milyen lányokat neztek meg először egy buliba?

Figyelt kérdés
Inkább a fiatalabb korosztaly véleménye érdekelne(kb 17-27) :) ha irtok hírességet hogy betudjam hatarolni hogy milyenre is gondoltok azt megkoszonnem:) de az is jó ha csak részletesen leirjatok.
2019. márc. 15. 11:28
 1/9 spok ***** válasza:

Most így hirtelen hírességet nem tudok mondani 😄 De szeretem ha a lány kisebb mint én, mondjuk ez a 188 centimmel nem ritka dolog. A vékonyak és a kissé teltebb lányok egyaránt tetszenek, de utóbbit úgy kell érteni hogy valóban csak annyira legyen cukin telt hogy legyen mit rajta fogni 😄

21F

2019. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem azok a lányok jönnek be, akik 170 alatt vannak, egyenes hajúak, kis pocakkal. De természetesen először azt nézem meg, aki mutat magából valamit :D
2019. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2019. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 spok ***** válasza:
Ja még azt hozzateszem hogy buliban kifejezetten konkrét dolgot nem nézek meg senkin, adott helyzetben engem a másik kisugárzása fog meg. Egy édes mosollyal engem azonnal meg lehet venni 😂
2019. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hogy-hogy milyen testalkat? Amilyeneket a médiában látsz. :D

Egyébként egyénfüggő, hogy kinek mi jön be. Van akinek a teltebb, van akinek a nagyon vékony.

Tapasztalataim alapján a legjobb ha egy lánynak szinte nincs hasa, legalább is nagyon kicsi, van melle, de nem túl nagy, és formás feneke van, de a combja már vékonyabb. Arcra változó, de általában a királynős, gazdag, előkelőbb arcok és öltözködésű lányok tetszenek a csávóknak. Valamint minél gyerekesebb, kislányosabb arcuk van.

A tipikus IG modellek szerintem a legtöbb srácnak bejönnek:

[link]

[link]

[link]

[link]

Nekem személy szerint az erős vonások(mások szerint a boszorkányok jönnek be :D), esetleg egy durvább, komolyabb arc sokkal vonzóbb NEKEM.

18/F

2019. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha hírességből indulok ki akkor kb mint Emma Stone, csak kb 5 kg-al "szélesebb". Csak nem tudok hirtelen olyan hírességet, aki úgy néz ki. De mint ahogy fentebb írták ez leginkább egyén függő. Nekem az Emma típusú csajok jönnek be, főleg ha nem túl deszkák. DE, nekem például nem jön be a nagy fenék vagy giga mellek. 23/F
2019. márc. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊 es mit gondoltok azokrol a lányokról akik olyanok egy buliba mint egy ri@anc? Agyon sminkelt, kipakolt mellék, mini ruha? Tenyleg csak egy partira kellenek? Vagy van koztetek olyan aki ra se nez ilyenre?
2019. márc. 15. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért mire kellenének? Ő is tudja, hogy mit kínál. Ezek a csajok nem akarnak komoly kapcsolatot. Akkor miért erőltetné bárki is?

Aki buliba megy az ránéz ilyen lányokra, hiszen akkor nem járna bulizni.

Mindenkinek az a véleménye, hogy jól néznek ki, egy éjszakára tökéletes választás, és ezt ezek a lányok is tudják, csak szórakozni akarnak. Ebben nincs semmi plusz, szimpla szórakozás, kaland.

18/F

2019. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vékony derék, széles csipő, kerek segg. Mell nem érdekel, arc sem mivel csak dugni kell. Barátnot meg nem buliban keresek.
2019. márc. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!