Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Klubot alakítani magányos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klubot alakítani magányos tiniknek?

Figyelt kérdés

Sok fiatal gátlásos, nem tud csak úgy felszabadoltan kapcsolatot kialakítani.


Erre lenne ez a klub, ami azzal a céllal működne, hogy az ilyen, kissé elzárkózott fiatalok tudjanak egymással ismerkedni.


2019. máj. 25. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Sajnos a klubb azért nem megoldható, mert ugye aki gátlásos, nem biztos, hogy elmenne oda. Főleg ha már annyira önbizalomhiányos.

Meg ugye szétvagyunk szórva ebben a világban. S egyik városból a másikba tinik nem feltétlen tudják megoldani az utazást (jó, persze ott van a vonat, de néha közbeszólnak a szülők is) Erre a célra egyébként egy weboldalt akartam létrehozni nem is olyan régen. S nemcsak ismerkedes, hanem tanacsadas szempontjaból is jó lett volna. Meg önbizalomfejlesztő kurzusokkal stb:.

Csak hát ugye az a baj, hogy nem volt elég jelentkező hozzá. Mármint akit érdekelt volna az oldal, s így nem igazán láttam értelmét annak, hogy Domaint, hátteret stb:.-t vegyek, mert lehet, hogy nem sokmindenkit fog érdekelni az oldal...

2019. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Klubbot a magányos az az: " drogos, alkesz,balhés,depis,beteg embereknek"

nem jó ötlet!

2019. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gátlásos vagyok eléggé de szívesen csatlakoznék ha lenne^^
2019. máj. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

2-es

nem minden magányos ember drogozik, piál stb, sőt..

2019. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 Szóval amiért a szociális fóbia miatt nehezen megy az ismerkedés, máris drogos vagyok? :O


Jó tudni :"D

2019. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
94%
Én is zárkozott vagyok, és szívesen csatlakoznék :)
2019. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Egyszerű Facebook csoport,

Vagy egy noname weboldal,

Vagy pedig Tumblr en egy csoport :)

2019. máj. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Engem is érdekelne egy ilyen csoport. Sajnos én tényleg nagyon nehezen kommunikálok másokkal, a kezdeményezés meg aztán végképp nem megy... Ezért lenne jó hasonló személyiségű emberekkel ismerkedni. 18/L
2019. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%
Csak a fiuk maganyosak a nöknek eleg ,ha szetrakjak a labukat.
2019. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!