Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet elcsábítani egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elcsábítani egy fiút?

Figyelt kérdés

Elvileg tetszik neki valaki. De tudom hogy abból úgyse akar semmit, nem olyan nagyon komoly. Mit tegyek hogy engem akarjon? Csábítási technikák?

Tudja hogy tetszik nekem

De a lényeg:olyan csajos trükkökre van szükségem, amikkel el lehet csábítani ehy fiút



2019. máj. 27. 18:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
62%
Nem tudom hány éves vagy, de inkább a tanulásra koncentrálnék először. Nem tudom a fiúknak mi jön be és mi nem,de szerintem ne trükköket használj, hanem légy önmagad azt jobban szokták szeretni.
2019. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elcsábítani vagy összejönni vele? Mert nem mindegy!
2019. máj. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elcsábítani. És esetleg össze is jönni vele:D

Első: mi az hogy a tanulásra koncentrálni? Jól tanulok, jó az átlagom, és mindig megcsinálom, megtanulom amit kell. De miért kellene még pluszba a szabadidőmet is csak erre fordítani? Most vagyok kamasz, most vagyok szerelmes. És nem akarom a fiatalságomat arra pazarolni, hogy most azért tanulok, hogy dolgozhassak, aztán azért dolgozok, hogy legyen nyugdíjam stb... jó persze, ez az élet rendje,de nyilván nem csak ez. És az életem ezen területe rendben van, csak az adott témában kértem segítséget...

2019. máj. 27. 19:09
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Ha elcsábítani szeretnéd, dobd ki mindened és nyomulj rá. Ha összejönnél vele, akkor tanuld meg az alap fogalmakat és viselkedést. Ha tetszik neki valaki, aki nem te vagy, akkor felesleges teperni.

"Mit tegyek hogy engem akarjon?"

Azt ne, amire most tanácsot kértél, mert ez nem így működik. Beszélgess vele, figyeld a reakcióit, hívd el valahova kettesben, aztán majd alakul, vagy nem.

2019. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan típus aki visszahúzódó, (abból gondolom, hogy kölcsönös a vonzalom, és még nem hívott el randira pl.) akkor beszélgess vele. Minnél inkább kerülsz közel hozzá, annál nagyobb lesz az esélye, hogy összejöttök.
2019. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hogy kölcsönös e? Hát nem tudom. Mert tetszik neki valaki, viszont mégse zárt le, mint lehetőséget. Olyanokat írt, úgy viselkedik...
2019. máj. 27. 19:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Már azzal elcseszted hogy valahogy megtudta hogy tetszik neked DE még Így is van esélyed. Szerintem menjetek el moziba barátokkal és majd egyszer eljön az is hogy ketten mentek el valahova utána már jön a többi aminek jönnie kell :)
2019. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Kár hogy nincs is közös baráti körünk, és fiatalabb nálam. De valamit kitalálok

Azért még jöhetnek:D

2019. máj. 27. 20:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt most úgy mondtad mintha a kérdésedből meglehetett volna tudni hogy fiatalabb stb.......... -.-
2019. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 I_will_hunt_you_down válasza:
Menj oda hozza es mondd azt neji hogy szivesen legyamtazom a labadat. A pasik szeretik ezt es hidd el ha tetszik is neki valaki tuti nem fogja tobbet erdekelni.
2019. máj. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!