Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha 16 évesen nincs barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 16 évesen nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

A baráti körömben csak 1-2 embernek van ennyi idősen. Tavaly volt egy hónapig (xd) szóval egy kicsit megnyugodtam hogy legalább volt.


Amúgy tetszik egy lány és szerintem én is neki, mert szokott bámulni a megállóban csak nem tudom hogy kezdeményezzek, mert mindig a barátnőivel van



2019. máj. 30. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, miért lenne az? Majd ha találsz valakit, aki érdemes rá, akkor lesz.
2019. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, a jó dolgokra mindig várni kell. :D
2019. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2019. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nem gáz,rengeteg 16 évesről tudok akinek nincs barátnője
2019. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Igen, de ne agyalj rajta.. (az bénáknak való) Szóval a legjobb ha keresel egy jó erős kötelet, de vigyázz előtte nézd meg, hogy kibrja a súlyod! Ezután keress egy kötelet és csinálj egy hurkot amit a nyakadhoz illesztesz. Ha ez megvan akkor már büszke lehetsz magadra (jár a keksz!). Most hozz egy vödröt vagy bármi mást amire rá tudsz állni illetve kösd a fára a kötél másik felét. A többit már remélem tudod ;)
2019. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az számít hogy gáz e vagy sem , ha nem hogy te szeretnél á mert valakit beröffenteni ?
2019. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nem kell ilyenen aggódnod.Ha pedig tetszik egy lány, próbálj vele beszélgetni, hívd el valahová, ahol ketten vagytok.
2019. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!