Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szólnátok ha így írna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha így írna rátok egy lány?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy kb 1 éve vagy kicsit több első látásra beleszerettem egy srácba. Azóta sajnos csak 2-szer láttam és semmilyen interakció nem történt köztünk. Egyébként követem őt az instagramon és rendszeresen figyelem,hogy mi történik vele. Ez lehet,hogy picit parán hangzik hogy úgymond stalkolom őt. De lassan megőrülök. Annyira szeretném megismerni őt végre valahára. Szerintem lenne is közös témánk. Elsősorban srácoktól kérdezném,hogy mennyire lenne nektek fura ha egy lány rátok írna csak úgy instagramon ismerkedés céljából. Egyéb tanácsot is szívesen elfogadok vagy ha valakit érdekel üzenetben mesélek még.


18/L



2019. máj. 31. 14:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülnék, ha szimpatikusnak tűnsz :)

Szerintem még sokan mások is!

2019. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem lenne fura, magamból kiindulva én nagyon értékelném alapjáraton már a szándékot is, hogy rám írt. :) 22/F
2019. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Én is örülnék neki, és ha nem túl csúnya, szívesen meg is pumpálnám párszor.
2019. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Mennyi az a több első látás?
2019. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Próba cseresznye.

Semmit nem vesztesz vele. Amúgy meg szerintem tetszene a srácnak

2019. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt hasonló kérdés, látom még mindig nem tudtál írni neki :/
2019. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ment a zöld kéz mindenkinek. Esetleg van tippetek,hogy mivel kezdeményezzem a beszélgetést? :)
2019. máj. 31. 16:24
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Kérj tőle segitséget valamiben amiben jó és kérj tanácsot mert te is ki akarnád probálni és úgy hallotad hogy ő azt jól tudja.easy.
2019. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
mondjuk ne a maszturbálásrol kérdezz :)
2019. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Én is voltam így. Aztán rairtam a sracra, mikor rávettem magam, és kiderült hogy van barátnője. Bár ő nagyon nem tett ki magáról semmit sem.
2019. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!