Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szólnátok ha így írna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha így írna rátok egy lány?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy kb 1 éve vagy kicsit több első látásra beleszerettem egy srácba. Azóta sajnos csak 2-szer láttam és semmilyen interakció nem történt köztünk. Egyébként követem őt az instagramon és rendszeresen figyelem,hogy mi történik vele. Ez lehet,hogy picit parán hangzik hogy úgymond stalkolom őt. De lassan megőrülök. Annyira szeretném megismerni őt végre valahára. Szerintem lenne is közös témánk. Elsősorban srácoktól kérdezném,hogy mennyire lenne nektek fura ha egy lány rátok írna csak úgy instagramon ismerkedés céljából. Egyéb tanácsot is szívesen elfogadok vagy ha valakit érdekel üzenetben mesélek még.


18/L



2019. máj. 31. 14:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
kedves utolsó te milyen szöveggel írtál rá? :D
2019. máj. 31. 18:33
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég béna szöveg volt.

" Szia. Lenne kedved ismerkedni?" Vagy lehet beszélgetni-t írtam.

2019. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nulla, ilyen "szöveggel" nem érdemes próbálkozni. Várd ki amíg olyat posztol, amiről eszedbe jut valami félig értelmes, releváns dolog, akkor kell ráírni.

Na meg a legfontosabb, mennyire játszotok egy ligában külsőre, stílusra. Ő gondolom eléggé toppon van.

2019. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
40%
Jajj ez az instagram, én meg követem a tejes kocsit ... Rakjátok már le azt a k***a telefont !
2019. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan használd ki a technika által kinált lehetőségeket; én lány vagyok,de szerintem nyugodtan írhatnál neki. Mert az pl lehet megin sok lenne, ha arra várnál, hogy megint láthasd őt; viszont; arra gondolok, hogy nemtom, mennyire jó ötlet; ha kiderül, hogy láttátok már egymást élőben is, és nemcsak az interneten figyeltél fel rá. Lehet, hogy jó ötlet, de lehet , hogy nem. Viszont fogalmam sincs, mit kéne ráírni. Tehát, hogy mi lehetne az az ominózus szöveg; amivel nyithatnál felé, az első ilyen kommunikációs lépés. pl "Szia, tetszenek/jók a képeid.; Lenne kedved beszélgetni?" PL ezt nem tudom, mennyire nyerő, meg még készülni is kéne előre témákkal. Lehet, hogyha azt írnád neki, hogy szívesen megismernéd? Vagy az már talán sok. És ha pl olyan bohókásan; hogy "Ja, bocs, ezt nem ide":D És akkor feltüntetni, eljátszani, mintha véletlen lenne? Mondjuk picit átlátszó lesz; könnyű ott átlátni a szitán; de még lehet, hogy tetszene is neki, hogy ilyen nagyon átlátszó trükkel próbálkozol magadra felhívni a figyelmet:D Szóval fogalmam sincs, mit kéne írni. Lehet az is amúgy, hogy foglalt:Đ De lehet még az is, hogy egy kifejezett ilyen "pályázatot kéne írnod magadról". Bár az így asszem nem jó. Itten lehet, hogy talán valami rövidebbel kéne nyitni. De mondjuk, ha hosszabbat írsz, akkor meg pl láthatja rajtad az elszántságot. És akkor így felkelheted az érdeklődését. Szóval fogalmam sincs, mit csinálj. :) de drukkolok!:D
2019. jún. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ez pl nem tudom , mennyire jó:

"Szia, bocsi, hogy zavarlak; te nem a Marci vagy; a Lizának a bátyja, a Misinek a bulijából?" Ezt mindjá beírom a kérdésed alá is sztem, hátha jó. És akkor ez itt egy ilyen álkérdés; és akkor onnan már el lehet kezdeni beszélgetni, hogy "De akkor te honnan vagy nekem ismerős?"

2019. jún. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
*Jaj,bocsi, 15-16.vagyok. Csak előbb én írtam a privátot. :)
2019. jún. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
*És egy részét onnan másoltam ki, csak gondoltam , már beírom ide is; hátha másnak is hasznos lesz.
2019. jún. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Feleségül venném :D
2019. jún. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!