Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szimpatikus? Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szimpatikus? Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Amikor valakit megismertek a neten kép nélkül, aztán mikor küld magáról egy képet kiderül, hogy egyáltalán nem szimpatikus, sőt visszataszító a kinézete. Tegyük fel, hogy megadtátok neki az FB profilotokat, és már elég sok mindent tud rólatok. Elég nagy bunkóság lenne simán nem írni vissza, de az igazságot elmondani sem túl jó megoldás, mert eléggé meglehet bántani a másikat. Szerintetek hogy lehet helyesen cselekedni egy ilyen helyzetben? Ti mit szoktatok csinálni?
2019. jún. 1. 02:05
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Megdugom amint lehet, és azt mondom hogy nem olyan jó vele az ágyban.

Így nincs megbántva mert randa :)

2019. jún. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerimtem előtte te keresd meg és kérj képet. Ha nem tetszik egyszerűen megmondod neki.
2019. jún. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Én alapból nem linkelem senkinek a facebook profilom. Linkelje nekem ő és ha nem tetszik, simán tiltom. Sose tudja meg ki vagyok.


19/f

2019. jún. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy körre ha ronda is megéri. Nekem vannak ilyen sztorik akiket innen ismertem meg és ez lett a vége.
2019. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én amikor valamikor itt ismerkedtem valakivel, soha nem adtam meg neki a Facebook profilomat, hanem arra kértem, hogy itt küldjön egy képet magáról. Ha nem volt szimpatikus, akkor egyszerűen megmondtam neki, hogy mi a helyzet és nem írtam neki többet vagy letiltottam. 18/L
2019. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!