Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tömegközlekedésen meglátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tömegközlekedésen meglátok egy szimpatikus lányt, hogy tudok közeledni felé? Örülnétek egy ilyen leszólításnak?

Figyelt kérdés

Gyakran utazom tömegközlekedésen és sajnos elég ritka amikor meglátok egy lányt is, főleg, ha első látásra nagyon megfog a külső. Természetesen nem a külső a legfontosabb számomra, hanem a belső. A múltkor utaztam hazafele busszal és pont szemben velem az egyik ülésen ült egy lány, és meg is fogott, és már csak az kellett volna hogy odamenjek hozzá. De ekkor leszállt a következő megállónál. És azon gondolkodtam, hogy semmi értelmeset nem tudtam volna neki mondani. Legjobb ha őszintén elmondom, mit szeretnék, de ezzel megijeszthetem.

Kitaláltam egy egyedi szöveget, bár nem tudom mennyire jó. De mondjuk leszállok utána és azt mondom, hogy "Szia! Ne haragudj, van egy perced a számomra? Biztos mész hazafele, ezért gyors leszek. Szimpatikusnak tűnsz

és szívesen megismernélek jobban."

Ez után már rögtön kiderülne, szerintem, hogy érdeklem, vagy sem. Persze biztos valaki ettől megijedne, de nincs ötletem, hogy lehetne finomabban lényegre törően rizsázás nélkül elmondani mit szeretnék, főleg, hogy biztos siet.


Köszönöm a válaszokat előre is:) 17\F



2019. ápr. 16. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Nem rossz. Mindig jó, ha az ember őszinte. Annak a lehetősége, pedig mindig megvan, hogy megijed a lány.

Most így hirtelen eszembe jutott egy eléggé rámenős duma: "Jó napot kívánok! Menetjegyeket, bérleteket kérném előkészíteni! A hölgytől pedig szabadna elkérnem a telefonszámát?"

2019. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vettem észre, hogy az esetek többségében jobb elárulni a szándékaidat, vagy legalábbis olyan formában közeledni. Nem tudom, velem úgy általában nyitottabbak voltak, és többször szóba jöttek olyan dolgok, amiket havercsajjal nem biztos, hogy megbeszélnék.


Szöveg nem feltétlen kell, elég ha oda mész és megkérdezed a nevét, meg hogy le ülhetsz -e esetleg. A szemtől szemben való közeledés amúgy is imponálóbb lehet, hiszen úgy jön le a lánynak, van tököd oda menni. :D

2019. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt hasonló: 1-2 hónapon keresztül minden egyes nap ugyan azzal a sráccal mentem suliba a buszon. Kölcsönösen néztük is egymást:)

Tudom, kicsit beteg, meg nem tudom, hogy neked ez mennyire kivitelezhető, de én az alapján a megálló alapján, ahol leszállt, kiderítettem, hogy hova jár suliba, aztán onnantól kezdve gyerekjáték volt Faceről megtudni a nevét. Megkerestem, bejelöltem és vissza is igazolt:)

De sajnos a képei alapján volt/van barátnője, szóval nem írtam rá meg semmi. De kb 4-5 hónappal később újra láttuk egymást (mert sokáig nem) és akkor rám írt. Közben lett nekem is párom, ő is boldog a barátnőjével... ennek ellenére néha szoktunk beszélgetni, de rájöttem, hogy hiába néz ki jól, de nem nekem való. Nem volt baj a belsőjével, csak nem fogott meg annyira. Szóval barátok lettünk:)

2019. ápr. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam odamenni bárkihez, bárhol (fesztiválon nem mindig így), hogy "Szia, nagyon tetszel/szimpatikus vagy/bejössz! (...)" - mindezt elképesztő magabiztossággal, és akkor bejön.

Persze, ha olyan a csaj, akkor rendesen tele van ilyenkor a gatya... :D

27/F

2019. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!