Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, általában miert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, általában miert nem ír a többség vissza facebookon? Ha van olyan lany aki nagyon tudatos a témában irjon privátba.

Figyelt kérdés

Van hogy tok jol eldumalok egy lánnyal 1x csak off eltunik megnezi nem ir.

Szeritem ez eleg bunkóság.


Ez miért van nallatok es ennek mi lehetne a kiküszöbölése?


2019. jún. 2. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen nem érdekled.Ha úgy érzi nem te kellesz neki aki minek pazarolnátok egymásra az időt.Facebookon szíkrát nem lehet csiszolni.Bár nem vagyok lány de szerintem egyyet értenek velem.
2019. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy buliban is elcsevegsz akárkivel pár mondat erejéig, aztán mégse lesz életre szóló szerelem belőle. Nagyon sokféle emberi kapcsolat létezik, közte ez a minimális változat is, hogy váltasz valakivel pár szót (akár online, akár mondjuk buszon, iskolaudvaron stb.), oszt' ennyi.
2019. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!