Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért gondoljátok ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért gondoljátok ti ezt így? (a nagy többség)

Figyelt kérdés

Ugye a csajoknak mindig is jobban tetszettek azok a srácok, akik sportolnak.

Én is elkezdtem sportolni, konkrétan kosárlabdázni. Valahogy mégis az van, hogy a focistákért rajonganak legfőképp, arra járnak el csak.

Kérdem én: Ha egyszer egyik sporthoz sincs fogalma egy csajnak, akkor miért épp a focit választja? Mert ott több az ecsetfejű mint bárhol máshol?

(ismét csak mondom, a többség, vannak kivételek)


2015. nov. 26. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
A foci divatsport azert, én kajakozok es a csajoknak az nagyon bejön :D
2015. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem az a döntő szempont nálam, hogy sportol-e az adott srác, vagy nem, ha igen, akkor mit. De ha már igen, akkor a focisták hátránnyal indulnak nálam, mert jó eséllyel bunkó parasztok, akiket barátként sem tudnék elviselni.
2015. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, nekem nem számít annyira, hogy egy fiú sportol-e, csak legyen emberi alakja és legyen annyira fitt, hogy probléma nélkül el tudjon futni egy közelebbi buszmegállóig. Ha soprtol, persze sose hátrány, de a focit, mint sportot utálom, ráadásul szerintem tömegsport, mindenki ezt akarja űzni, így nincs benne semmi különleges. Nálam minden más sport előrébb van, mint a foci.
2015. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert a fociba van a pénz

Pénz = csajok

Vagyis van akinek csak ez számit

2015. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem igazából édes mindegy,hogy mit sportol a fiú,nem ez a lényeg :) Viszont ha jobban belegondolok,a focis srácok tényleg tudnak vonzóak lenni...és nem ezek az ecsetfejű páwa beképzelt bunkók,akiknek az IQ-juk nulla,mert azok nagyon visszataszítóak,hanem pl.osztálytársaim között vannak focisták,és valamiért vonzódik az ember hozzájuk.Nem tudom mi lehet az oka ennek,talán,hogy milyen ügyesek,és bármikor mehetünk szurkolni nekik...de ezt meg minden sportnál meglehet csinálni.Szóval nem tudom.Ez az ilyen alap sport,ami valahogy hozzátartozik a fiúk életéhez.Valamiért szexi az,amikor valaki jól focizik..legalábbis számomra.Mert talán ez az egyik legfiúsabb sport és az nekem tökre tetszik,ha valaki jól focizik.Meg a másik,hogy olyankor én is kedvet kapok hozzá,és olyan jó nézni magát a sportot :D De most ez is sokféle sportnál ugyanúgy megvan,szóval sokaknak meg azért jön be,mert ez a divatos és sok helyes fiú focizik.(De mondom én erre azt,hogy miért,sok helyes kosaras vagy baseballos vagy teniszes fiú is lehet..szóval én nem tartozom azok közé,akik azért szeretik a focit,mert divatsport.
2015. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most erről a " focisták bunkók"-ról pont egy csaj oszt. társamat juttattad eszembe, akinek eddig csak focis fiujai voltak, és barátai vannak :) persze ez nem célzás, csak ez is egy fura dolog
2015. nov. 26. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezeket az utánpótlás fa*okat ne nevezzük focistának, inkább azt mondhatnánk, h fociznak.(az igazi focista, az pl. Neymar) Általában beképzeltek, de én azt szeretem bennük, hogy sokuknak jó a sérójuk.:D

Egyébként én imádom nézni a focimeccseket(de csak a Barcelonat<3 )meg focizni is szeretek, bár nem szoktam túl gyakran

A kosárlabdát viszont utálom(legalábbis nézni)

15/l

2015. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én utálom a focis csávokat :D csakis a kosár , vizilabda stb
2015. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!