Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok a 3 év korkülönbség? A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a 3 év korkülönbség? A fiú 9-es, én 12-es vagyok

Figyelt kérdés

Láttam ma egy fiút egy versenyen, aki nagyon bejött, és rá is kerestem, mert megtudtam a nevét. Nem tudom, hogy bejelöljem-e. Igazából semmit nem tudok róla, de ő is észrevett, meg látott is engem. Csak annyit tudok, hogy kilencedikes, ennyi volt megadva a profiljában.

Tudom, hogy általában véve nem sok a 3 év, de az én korosztályomban azért jobban számít, mint a felnőtteknél. A másik meg, hogy én vagyok az idősebb, és nem ő, fordított esetben még simán rá is írtam volna, ha ő lenne 3 évvel idősebb...de így.

Bejelöljem? Vagy nagyon gáz lenne, ha egy 12-es bejelölne egy 9-es fiút?



2019. jún. 2. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik nyugodtan :)
2019. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem sok. Egy 9. Es fiú nem hiszem arra vágyik akire te...
2019. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Simán jó. Ne hallgass az előzőre.
2019. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Egy 14 éves fiú és egy 18 éves lány között óriási a szakadék..
2019. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Én bírtam volna 9-ben.

Most is bírnám :D 16/F

2019. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Ha bizonytalanságot okoz benned és érdekel mit mond más akkor szerintem hagyd.

Főleg hogy a 14-15éves fiúk borzasztóan éretlenek és fogalmuk sincs semmiről csak azt hiszik.Teljesen külön világ egy gólya és egy végzős.

De te tudod.

2019. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Őszintén? Én is 18 vagyok, és egy buliban az akkor még 14 éves kissrác (barátok vagyunk egyébként, rá 1,5 hónapra lett 15) le akart kapni, s utána még próbálkozott picit, de mondtam neki hogy ezt beszéljük inkább meg, így is tettünk, azóta is nagyon jóban vagyunk. Cuki srác, intelligens, korához képest érettebb, de még így sem vagyunk “egy szinten”. Most egyik barátom húgával kavar, vele teljesen jól kijön, egyidősek.

Úgyhogy én a helyedben nem lépnék ezügyben, főleg hogy csak láttad, semmi több.

2019. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Az en szememben szanalmas ebben a korban. Te kb 18evesen egyetemet tervezel, vagy munkat, a felnott eletet. Eleve egy lany erettebb a koranal, a sracoknal ez pont forditva van. O kb 15evesen teljesen mas prioiritasokkal rendelkezik.
2019. jún. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
bejelöltem, de nem jelölt vissza, és ránéztem a profiljára, már nem is tudom bejelölni (biztos átállította h idegenek ne tudják bejelölni) szerintetek ráírjak, vagy hagyjam inkább, mert akkor túl tolakodó lennék?
2019. jún. 3. 21:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyd
2019. jún. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!