Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek túl sok a korkülön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok, a "barátom" 29. Szerintetek túl nagy a korkülönbség, mert körülöttünk mindenki azt mondja, hogy idős hozzám. Mi a véleményetek?

2018. febr. 5. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem vészes, de persze attól is függ, hogy te mennyire vagy érett. Ha meg jól megértitek egymást, akkor nem mindegy, hogy mit mondd a környezetetek? Ugyanúgy elsülhet rosszul egy ilyen kapcsolat, mint ahol ugyanannyi idősek a felek.
2018. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem számítt, csak kicsit fura hallásra, hogy 11 év van köztetek. De ez nem jelent semmit.
2018. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Már volt ez a kérdés, nem ? :D

Többször is....

Ne másokkal foglalkozz hanem magatoknak, ha jól érzed magad vele, akkor miért kell a mi véleményünk ? :)

2018. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatalosan néz ki senki nem fogja megkérdezni sem tőle sem tőled, hogy mennyi idős max a szüleid
2018. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan barátot úgysem fogsz találni, akiben ismerőseid ne találnának kivetni valót!

Ha nektek így megfelel, kinek mi köze hozzá?

2018. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
te most 3x feltetted ugyanazt a kérdést vagy hirtelen 3 18 éves csajnak is 29 éves srác udvarol ?
2018. febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 nem tettem fel 3x ugyanazt a kérdést. Ezen kívül még csak egy kérdést tettem fel, de abban más a kérdés (ugyanez a téma)
2018. febr. 5. 16:31
 8/9 BlackLove ***** válasza:

18 éves vagy, eltudod dönteni, hogy mit akarsz, vagy épp mit nem. Nem kevés ez a körkülönbség, de nem is vészesen sok. Elfogadható. A lényeg, hogy szeressétek egymást, és akkor minden úgy alakul majd, ahogy lennie kell.

Köztem és a barátom között 8 és fél év van, és nagyon jó a kapcsolatunk, nem vevődik észre az a pár év.

2018. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak is tőletek függ.
2018. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!