Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen világképpel egyáltalán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen világképpel egyáltalán számíthatok társra?

Figyelt kérdés

Nagyon magamnak való a természetem, olyan direkt magányos.

Amikor lehettek volna kapcsolataim sem foglalkoztattak az emberek, a külsőm sok féle ember szerint jó, voltak már lányok, akiknek tetszettem.

Magamnak nem igazán tetszem, nincs olyan vidám, hibátlan, gyerek fejem, mint minden 18éves srácnak.

Ezek mellett, a belsőm is ilyen, sötét, magányt kedvelő.

Nagyobb társaságban inkább csöndben vagyok, emiatt nem is szeretem.

Ha valakivel magam tudok lenni, a komolyságom mellett, szeretek hülyéskedni, hogy szórakoztassak, ami az eddigi köreimben, helyt állt.


2019. jún. 3. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Csak akkor találsz tásat,ha nyitsz mások felé!Akkor nem leszel magányos,így az egész személyiséged megváltozik majd.Vay keress egy olyan lányt,aki olyan mint te!
2019. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az utóbbit választanám, de ez nehéz helyzet. Ilyen lánnyal még nem találkoztam, ha találkoznék sem lenne semmi, ha ő is olyan mint én. Esetleg interneten, de társkeresőzni nem fogok, nem tudom.
2019. jún. 3. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Öreg, mozdulj ki, biciklizz, néha menj le igyál meg egy sört,

Csak csinálj valamit az èleteddel :)

Előbb utóbb lesz valaki :)

2019. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én mennék, ha lenne olyan személy, akivel jól elvagyok, ezen a helyen meg olyan nem volt és nem is lesz. Elköltöztünk, eddig egy még kisebb lehetetlenebb faluban laktunk, itt sem több a lehetőség, viszont már 0 ismerőssel esélyem nincs kimozdulni, vagy jól érezni magamat.
2019. jún. 3. 17:36
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Miért is vagyunk idióták?Mert azt mondjuk hogy mozdulj ki?Hidd el te is tudod legbelül h ki kéne mozdulnod és nyitni mások felé!Nem fog a sültgalamb belerepülni a szádba!Ne várd a csodát hogy majd minden más lesz,ha te nem teszel érte!A tanácsainkat meg fogadd meg,mert ha kimész biciklizni,lehet egy két nap múlva ha nyitsz mások felé már egy vagy akár több személlyel is tudsz másnap bicajozni!
2019. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor, csak az emberek 95% nagyjából hidegen hagy. Ezt te nem fogod megérteni akinek minden mindegy. Azért köszönöm.
2019. jún. 3. 18:03
 7/10 SIDLER22 ***** válasza:
56%
Az írásaidból az látszik, hogy introvertált típus vagy. Ami egyébként a mai társadalmi elvárásoknak nagy baj. A társkeresésnél is nagy baj. Gyakorlatilag az élet (szinte) minden részén probléma (legalábbis a modern társadalmunkban). Csak sajnos erről senki nem tehet, hogy ilyen. Még ha személyiségedből adódóan is szereted az embereket vagy a hangos zenét. Idegrendszeri szinten fogsz tőle lefáradni (saját tapasztalatból mondom). Ezt sajnos el kell fogadni, hogy ilyen vagy. Én is ilyen vagyok. Talán megnyugtat ha azt mondom, hogy lányokból is vannak ugyanilyenek. A helyzet azonban az, hogy ennek az introvertált típusnak van egy olyan tulajdonsága is, hogy nem jársz közösségekbe és olyan helyekre ahol sok embert megismersz. Ez a lánynál ugyanígy van. Tehát a pszichológiai típusotokból adódó egy tulajdonságotok miatt, gyakrolatilag soha nem fog két személy egymásra találni aki összeillene. Helló. Én lassan 20 éves vagyok és kisebb hülyéskedéseken kívül nincs tapasztalatom a lányokról és soha nem is volt barátnőm.
2019. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó, engem ne hasonlíts lúzerekhez, csak bólintanom kellett volna és ez máshogy van. Ez csak a jelen állása...
2019. jún. 3. 22:23
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Te is egy nagy lúzer vagy amúgy. Miért hiszed magad felsőbb rendűnek? Nem vagy te sem különleges meg semmi, szánalmas kis untakozó gyerek vagy csak
2019. jún. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Istenem xd értelmezni meg majd anyád megtanít hehe fogyatékosok...
2019. jún. 4. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!