Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 13 éves Budapesten elő lány...

13 éves Budapesten elő lány vagyok. Már kiskorom óta imádom a focit és mindig is ki akartam próbálni de sosem tudtam találni egy jó csapatot. Tudnátok légyszíves ebben segíteni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 16. 18:43
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Nem vagyok budapesti,de játszottam néhány budapesti csapat ellen. Az Mlsz Adatbankban könnyen találhatzs jó csapatokat,csak állítsd át felül a szűrőt. (Otp bank liga nb1 helyett pl női nagypályás u16-ra)

Ezekről hallottam: MTK, Újpest, Fradi, Kóka, Videoton, Kelen SC, Budapest Honvéd, Vasas, Astra, Airnergy.

Sok sikert! :) 16/L

2018. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Elfelejtettem az adatbankot linkelni:

[link]

A bajnokságok szűrőjét nyugodtan állítsd át,csak figyelj,hogy női maradjon. :D Ha rámész egy csapat nevére,általában kiírja a címét,így a várost is. (Budapest pl.)

2018. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon sokat segítettél! Még várok más válaszokat.:)
2018. ápr. 22. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:
MTK, Fradi, Honvéd. Lány u16. Fradiba rengetegen mennek, és nem tudnál érvényesülni. MTK-t ajánlom, mert ott elég kevesen vannak. Honvédról csak annyit tudok, hogy van😀
2018. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!