Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nehéz lenne?

Figyelt kérdés

16 vagyok nincs barátnőm.

Több dollg miatt, félek is , nem értek a nőkhöz. Stb.. Édesapàm megkérdezte hogy szeretnék barátnőt stb.. Mondtam hogy örülnék. Azóta meséli nekem hogy milyen nehéz, és idő és pénz igényes egy lányt felszedni, meg hogy ne akarjak járni vele mert nem lenne rá időm, stb, csak barátkozzak.


Jo , igen az is jo lenne. De tényleg annyira nagy igényetek van lányok , hogy suli mellett 1-2 naponta el kell menni , sétàlni, moziba,mekibe , stb.....?



2019. jún. 6. 22:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
88%
Nem akarlak megbantani de ilyen gondolkodasmoddal meg ne is legyen baratnod. Nem KELL velunk sehova se jarkalnod nem kutyak vagyunk akiket ki kell vinned setalni. 16 eves lany vagyok es en peldaul kifejezetten jobban szeretek itthon lenni a baratommal vagy csak leulni valahol es beszelgetni mint akarmilyen “penzigenyes” helyre elmenni. Maga az a kijelentes hogy te “baratnot szeretnel” mar megmutatja mennyire is vagy kisfiu meg. Olyan lannyal gyere ossze akit szeretsz is, akivel nem ugy erzed hogy 2naponta el kell menned valahova hanem olyan akivel egesz nap lenni akarsz. En a helyedben meg varnek ezzel, se te nem serulsz se az a szegeny lany aki esetlegesen azthinne hogy szeretni is akarod nem csak magad melett tudni hogy elmonhasd neked aztan van baratnod.
2019. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így van.

Nyilván van akinek ekkora igénye van de szerintem sokaknak nincs ekkora igényük.

Szerintem apukad csak eltúlozta a dolgokat.

2019. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Jaj!Mostani barátnőmet a badoo segítségével ismertem meg!Beszéltünk kb 2 hetet és taliztunk.Amikor leszálltam a buszról és megláttam, akkor egyből egy csókkal kezdtük a randit!A randi végén meg megkérdeztem, hogy lenne-e a barátnőm!Igent mondott!Minden héten elmegyek hozzá igaz, ez kb heti 5000ft!(nagyon nagy összeg!) Egyszerűen add magadat, csak annyit várnak el, hogy bennük a nőt lást és ne egy barátot!légy kedves, odafigyelő....Mondjuk én nagyon sokat szenvedtem, mert rossz lányra hajtottam!Volt mazoista meg volt domina is, a lány egy kis egér, de volt egy sötét oldala!xd Nem mondom, hogy nem volt jó!:P De már már a beteges kategóriába tartoztak!Sokszor fogsz pofára esni! 22/F
2019. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#1 szerintem ezt eltulzod. Annó én is mondtam hogy szeretnék barátot, de nem azért hogy elmondhassam hogy "nézzétek, nekem van barátom" hanem mert vágytam rá, szeretni akartam.

És össze is jött. Szerelmes vagyok belé és teljes szívemből szeretem.

Szóval nem kell ezt eltúlozni hogy biztos azért akar.

Illetve nem ismered a kérdezőt sem, ezáltal azt sem tudhatod hogy mennyire gyerek...

2019. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem biztos hogy sokszor fog pofára esni. Lehet hogy neki szerencséje lesz a lányok téren. ;)
2019. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Alapvetoen igazat adnek neked abban hogy nem ismerem biztos csak szeretve akar lenni, ami tok rendben is lenne. De ha megnezed a tobbi mondatat mit es hogyan irt ki egyertelmuen latszik hogy neki azert meg nem egy parkapcsolat kell.:) De aztan persze lehet nincs igazam. :)
2019. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#1 nem tartom magam gyereknek, de még érettnek se. , egyébként köszönöm a válaszokat. , elgondolkodtam a dolgon
2019. jún. 6. 23:10
 8/13 A kérdező kommentje:
#6 nem egy hű de nagy párkapcsolat az elsődleges célom, már örülnék ha lenne egy -két lány néha aki kedvel, de bennem lett a félsz hogy valamit elrontok és oda lesz, az egész. De gondolom ezt majd akkor kitapasztalom amikor eljutok odáig,
2019. jún. 6. 23:17
 9/13 anonim ***** válasza:

16 évesen normális hogy ilyesmikre gondolsz. Sajnos azt kell mondjam apukád borzalmasan inkompetens ebben a témában és hülyeségekkel tömi a fejed, ahelyett hogy tanácsokat adna és érezhetően kisgyerekként kezel, pedig 2 év és hivatalosan is felnőtt leszel.


Egyetértek hogy a párkapcsolatot ne erőltesd még, kezdj el komolyabban szocializálódni, emberek közé járkálni, ismeretségeket kialakítani, légy sokat korodbeliekkel, járj el hobbikra ahol hasonló emberekkel vagy, mert olyan mintha nagyon le lennél maradva értelmileg. Beszélgess a barátaiddal ilyen dolgokról, lányokról, szerelemről, szexről, elképzelésekről.

2019. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A legtöbb lány egyáltalán nem várja el, hogy X naponta/hetente elvidd ide-oda


Meg én lányként amikor már sokadik alkalommal fizet barátom (pedig nem járunk gyakran moziba/etterembe) kezdem rosszul érezni magam, mert oké, hogy illedelmes, de egy idő után az ember már rosszul érzi magát (de persze ez sem igaz mindenkire)



Egyébként szerintem még várj kicsit ezzel a barátnő dologgal, majd jönni fog, amikor kell 🙂

2019. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!