Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan döntsem el hogy komolya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsem el hogy komolyat vagy egy éjszakást akar?

Figyelt kérdés

Nekem van barátom , kezdjük itt , nem szeretném megcsalni, nem azért írtam ki a kérdést csak érdekel hogy mit gondoltok a dologról.


Persze mint minden lány szóbaállok az emberekkel akik néha fiúk , és van egy fiú akiről nem tudom eldönteni mit akar tőlem, ÉS ez azért lenne fontos, mert nem akarok játszani az érzéseivel. Nagyon kedvelem a srácot de nekem van barátom így nyilván nem csalom meg őt, de szeretek flörtölgetni emberekkel mert az dob az egómon , de ha ez valakinek többet jelentene akkor nem szeretném csinálni. EZÉRT kérdezlek titeket, hogy:


-Az olyan fiúk akiknek a barái köre elég primitív és szekszista ki tud e törni abból?


-Ha a fiú általában a barátaival beszélget sokat, tenne e ilyet egy olyan lánnyal akit csak megfektetni akar?


-Képesek e figyelmesek lenni azzal a lánnyal mindig, akit csak kihasználnának?


-Ha csak 1éjszakára kell nekik valaki halogatnák a beszélgetést hónapokig?


-Ha csak rövidtávra kell valaki nekik, akkor képesek megsértődni azon, hogy nem írtál neki vissza?


Vagy egyáltalán hogy viselkedik egy lánnyal egy fiú aki csak kihasználja őt? Mik a jelei a kihasználásnak?



A kérdés azért jött létre mert ha csak játszadozni szeretne akkor miért ne, játszhatnék egy kicsit az idegeivel? Ha viszont az őszinte érzések oldal nyer akkor nem akarom összetörni senki szívét... előre is köszi


2019. jún. 10. 01:32
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

-Madarat tolláról, embert barátjáról. Elég rossz baráti köröm is volt, és érdekes módon akkor voltam a legelviselhetetlenebb. Szóval nyilván hatással van rá.

-Nem releváns. Ha megfektetni akar, akkor is beszélgethet sokat velük.

-Arra az időre amíg kihasználják, igen.

-Attól függ. Ha jó a csaj, akkor persze. (A végére hagyom a kérdéseimet)

-Igen.

Amiket te írtál gőzöm sincs, hogy jelei-e a kihasználásnak, mivel javarészt érdektelen dolgokat soroltál fel.

De akkor hadd kérdezzek vissza:

Tudja hogy van barátod?

Az utolsó mondataid viszont mindent elárulnak. Nem való neked komoly kapcsolat. Mi az, hogy miért ne játszhatnál kicsit az idegeivel? B*zmeg van barátod, miért nem vele törődsz és küldöd el azt, aki játszik veled?

Ha meg nem akarod összetörni a szívét...Édes Istenem, mond meg neki hogy foglalt vagy és kész. Azzal, hogy ezt nem teszed meg, gyakorlatilag szédíted.

Az az érzésem, hogy elég éretlen vagy. Tetszik, hogy még valakinek bejössz, de azért kiírod ide gyakorira a kérdést, hogy mosdasd magad. Ááá, te csak nem akarod megbántani.

2019. jún. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ő is olyan primitív és szexista lehet mint a haverjai, különben nem tolerálná a viselkedésüket. Előtted persze nem viselkedik így, próbálja a "jó oldalát" mutatni. A legtöbb ember megjátssza magát az ismerkedési fázisban.

Igen, képesek hónapogik beszélgetni, figyelmesek lenni, akkor is, ha csak megfektetni akarnak. Így érik el a céljukat. Ha rögtön nyomulnának, akkor lepattintanák őket.


Szerintem nem kellene játszanod az eszed, és flörtölgetni, ha nem akarsz a pasitól semmit. A szegény barátodból is hülyét csinálsz, megszégyeníted.

Ha a végén le "hülye kur.áznak", akkor még te sértődsz meg, és nem érted vajon miért. Pedig a viselkedésed alapján az vagy.

2019. jún. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!