Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék ezen a téren...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ezen a téren változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Igazából lehet, hogy kicsit értelmetlenül fogok fogalmazni, ezért előre elnézést.

Az a problémám, hogy 18 éves vagyok és még nem volt barátnőm. Volt egy lány, akivel sokat beszélgettünk, viszont csak egyszer találkoztunk mert nagyon messze lakik, ettől függetlenül sokszor kicsimnek nevezett az üzenetkben. Egy nap nem irtam neki reggel, mert arra vártam, hogy eszébe jutok e... de semmi... és azóta alig beszélünk. A másik: sokszor hallom, hogy "én ebbe a buliba szedtem fel xy-t" stb stb stb... velem az a baj, hogy nem vagyok az a bulizós típus, nem szeretnék általánosítani, de a legtöbb lány mindenki tudja milyen a bulikba... viszont úgy érzem ez már másképp hogy végre találjak valakit nem jön össze csak ezen az úton... talán vannak normális lányok, illetve az önbizalom, na az nekem nagyon nincs ilyen téren, ezen is szeretnék változtazni, de sajnos nemtudom hogy. Szerintetek mit tehetnék?


Köszönöm előre is a válaszokat, és szép napot nektek.

18/F



2019. jún. 10. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátokon keresztül próbálj ismerkedni. Ne aggódj lehet hogy még nem jött el a te időd. A lány akivel meg beszélgetsz nem teszi félre szerintem a büszkeségét, és nagyon sok lány ilyen hogy MINDIG azt várja hogy a fiú keresse.
2019. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig már annyiszor próbálkoztam, barátokon keresztül is, és eddig mind sikertelen volt...
2019. jún. 11. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg először a lakokornyezeten belül kb 100 m-re kb. 100 lakás,hogy ott, milyenek a visszajelzések egy kávé meghívás után vagy hasonló. Ha negatív, akkor abban a városba nincs remény vagy országba. Ha fikáznak, ha árulkodnak stb. A legtöbb mostani lány a nevelt vagy az édesapjával akar szexelni(anal) vagy a környezetében választ magának szexpartnert. Úgy gondolkodj ,hogy nekik ez csak szexmunka. A 14 év alattiak 5000ft őt kérnek az idősebbek 10-15. Az eminens diaklanyok az egyetemen is ugyan ugy mennek szexpartiba ,mint a többiek ,csak ők inkább fogyatékosokkal vagy sérültekkelalkoholistakkal,drogosokkal csinaljak ,mert az nehezebben tudódik ki. Igyekeznek háremekben szexelni. A főnökök ezt támogatják is anyagilag. Csak szexképek és ők úgy mondják, hogy igy lekötés nélkül szereznek tapasztalatot. Ga lenne lanytestvered ,akkor ezt tudnád, de anyukad is eltudja magyarazni ,mi ebben a ráció.
2019. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Es ,ha meglátsz egy lányt több fiúval az akkor az ő háreme és ha több lány egyszerre akkor ők vannak egy hárembe egy fiúval.
2019. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem csak buliban lehet ismerkedni, akár a kisboltban is belefuthatsz életed szerelmébe. Próbálj kimozdulni a nyáron. Bármi jó, ahol új emberekkel találkozhatsz, aztán ha meglátsz egy szimpi lányt, menj oda hozzá, majd a helyzet adja, hogy mit mondj ;)
2019. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok. A kérdés és a probléma sajnos még mindig aktuális :(
2019. jún. 18. 16:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szem áljj pozitívan a dolgokhoz! Merj nyitni mások felé!Minél többet csinálod annál jobban fog menni!


Amikor van időd,menj el sétálni,parkokba,ott is biztosan vannaknolyan lányok akik egyedül vannak,olvasnak vagy stb!Tudom h ez fura lesz neked is és a lánynak is akihez odamentél,és biztos megfogalmazódik a lányban h "Vajon miért jött ide ez a srác!" De merj nyutni felé!Mondd azt hogy bocsi a zavarásért de láttam hogy egy könyvet olvasol,és már régóta keresem hogy hol tudnék ilyet venni! Ha mosolyog és nem néz rád úgy mint egy gyilkosra,akkor akár megkérdezheted tőle hogy csatlakozhatsz-e hozzá!beszélgethettek a könyvről is,majd elhívhatod fagyizni vagy bármi!


Tudom hogy nehéz,meg az adott helyzetben a félelem is beköszön,de ha változtatni szeretnél mindenképpen nyitnod kell mások felé!!


Én igaz hogy lány vagyok,de mindig azt csinálom,h ha szeretnék beszélgetést kezdeményezni valakivel akkor azt mondom magamban: "Most elszámolok 3-ig,mikor elérek a 3-hoz megindulok a személy felé!Visszafordulni nem ér!!:D" szval elindulok és mikor odaértem köszönök és elkezdek vele beszélgetni!


Jobb az hogy odamerek menni,mint hogy csak messziről ábrándozok róla h milyen lenne ha.. pl odamernék menni hozzá?Rájöttem hoyg csak egyszer élünk,így ha nem használok ki minden napot amikor élhetek,akkoe nagyon unalmas lesz az életem!Szval ezért bátrabb lettem!;D Mindug mondom magamban hogy "És ha nem akar veled beszélni vagy elküld akkor mivan (?) Ő neki nem lesz jobb a napja,hisz senki nem hal bele egy beszélgetésbe!!" Nem áll meg a világ ha odamegyek valakihez és elkezdek vele beszéllgetni!Ebben a világban ez csak haladás,hisz mostanában a legtöbb ember nagyon fél a kezdeményezéstől,pedig mindenki ugyan olyan mint én vagy akár te!Lehet velük beszélgetni,nem esznek meg!!Nagyon szurkolok neked hogy sikerüljön és ne feledd: Egyszer élsz!!:D

Remélem tudtam segíteni!!

2019. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*szerintem
2019. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!